دولت باید سالن را بازسازی و به اتمام برساند (وزیر صامت نیز باید استعفا دهد) مشاوره در مورد تولید ماسک با فیلتر ریز گرد و غبار


دولت باید سالن را بازسازی و به اتمام برساند (وزیر صامت نیز باید استعفا دهد) مشاوره در مورد تولید ماسک با فیلتر ریز گرد و غبار

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه مشکل دولت انتخاب چند نفر از افراد متخلف است، گفت: وزیر مستعفی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشکلات حوزه کار بی اطلاع بود. معادن صمت باید شکست بخورد و استعفا دهد.


به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی روز چهارشنبه ۲۵ خرداد در جمع خبرنگاران در زنجان گفت: تنها دغدغه دولت انتخاب افرادی است که واجد شرایط نیستند. در مورد کارهای دولتی غیرحزبی، دولت باید به دنبال حل انقلابی مشکل و تعمیر و تکمیل سالن و تیم باشد.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره اهمیت توسعه متوازن در سطح محلی، منطقه ای و ملی در کشور بیان کرد: حزب موتلفه حامی توسعه متوازن در سراسر کشور است.


بادامچیان گفت که در چند سال اخیر برنامه حزب موتلک با موفقیت در کشور اجرا شده است.فکر کنید.


وی با بیان اینکه ملت ایران با حزب، دولت و مجلس حتی در خارج از کشور همبسته است، گفت: همه باید به توسعه کشور توجه کنیم.


وی با اشاره به پیشرفت های ارزنده در استان بادامجیانگ به ویژه استان زنجیانگ گفت: استان زنجیانگ در زمینه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته است.


وی بر اهمیت رویکرد متوازن به توسعه و پیشرفت همه استان های کشور تاکید کرد.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: استان زنجان دارای سابقه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی طولانی است و این استان دارای سرزمینی پربرکت، مردمی پرتلاش و تلاش است. در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی. ، ادامه داد: در این راستا احزاب می توانند با اجرای سیاست ها و برنامه های ملی و محلی در جهت حمایت از نظام گام های کلیدی بردارند.


وی تنها راه رهایی از ورود گرد و غبار خارجی به کشور را تولید ماسک فیلتردار دانست و از رایزنی با شرکت های دانش بنیان در زمینه تولید ماسک های فیلتردار برای محافظت در برابر آلودگی هوا خبر داد. حومه شهر


وی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی کشور می تواند بنا به درخواست دولت تیم خود را برای رهبری کشور معرفی کند، افزود که این حزب دارای یک تیم قوی از متخصصان قوی است که می توانند تصمیمات عمیق در دولت بگیرند. ما باید با دولت کار کنیم.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب موتلفه در کشور سابقه بسیار زیادی دارد، دولت سیزدهم یک دولت حزبی نیست و ائتلاف به عنوان یک وظیفه دینی از دولت در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حمایت می کند. .

بادامچیان با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی از اجرای جراحی اقتصادی در کشور حمایت می کند خاطرنشان کرد: نقش احزاب برای توسعه متوازن جامعه مهم است.

وی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی بیش از هر بخش دیگری در توسعه اقتصادی کشور نقش دارد، تاکید کرد: توسعه کشور بدون حزب غیرممکن است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه وزیر صامت باید استعفا دهد گفت: وزیر صامت نیز باید استعفا دهد و افراد بعدی در این سمت ها بتوانند در راستای منافع ملی و با رضایت مردم اقدامات مثبتی انجام دهند.


بادامچیان با بیان اینکه این اتحادیه حامی نظام و انقلاب کشور است، گفت: حزب موتلفه اسلامی در همه کشورها نماینده و فعالیت دارد.


به گفته وی، حزب ائتلاف در عرصه های مختلف شفاف است و دولت در صورت لزوم می تواند از افراد متخصص و متخصص در مسائل مختلف کشور به تشخیص دولت و دولت استفاده کند.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت که ما وظایف حزبی و ملی داریم و می توان اعضای حزب را در مجلس تحت الشعاع قرار داد.


بادامچیان با بیان اینکه دولت فاسد است و باید از فساد در جامعه کاسته شود، گفت: حزب موتلفه اسلامی مخالف تجارت غیرقانونی در کشور است.


او گفت که مذاکرات به خودی خود موضوعی نیست، اما نتیجه مذاکرات برای ما مهم است.


بادامچیان با بیان اینکه مشکلات کشور حل شده و دیگر نیازی به پول نفت نیست، گفت: تحریم ها آزاردهنده است، اگر آمریکا رفتار خود را تغییر دهد، با سازش مخالفت نمی کنیم.


او گفت: “تمام جهان از سیاست آمریکا خسته شده اند. ما فکر می کنیم که مذاکرات باید منافع ایران را بازگرداند. ما به طور کامل منافع ایران را به رسمیت می شناسیم.”


وی با بیان اینکه اقدامات این کشور وابسته به تحریم نیست، گفت: آمریکا باید رویکرد خود را نسبت به جهان و ایران تغییر دهد.


بادامچیان با اشاره به نامناسب بودن مشارکت نمایندگان در انتخاب و انتصاب نمایندگان و اجرای وظایف اهداف، افزود: نمایندگان باید مجری قوی در جامعه باشند و نمایندگان نقش اصلی خود را ایفا کنند.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، عدم تعهد به مبارزه با تجارت غیرقانونی و سرقت، نبود نگاه بین المللی به حوزه هایی مانند خودروهای واردکنندگان خودرو و منافع کلان برای افراد خاص در جامعه ایران را از جمله این موارد دانست. سیاست های غلط و عوامل دیگر. . در کشور اینگونه است.


بادامچیان در پایان با بیان اینکه در یک دهه گذشته دولت هایی که قدرت اقتصادی خود را کاهش داده و کنترل زندگی خود را از دست داده اند عملکرد ضعیفی داشته اند، گفت: به مرور زمان مردم نسبت به این دولت ها بی اعتمادتر شده و به آنها افتخار می کنند. در این امر نقش اساسی دارد.


انتهای پیام/