دو بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم


دو بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم

طبق اعلام مهدی رحمتی دو بازیکن خارجی به زودی به آلومینیوم اضافه خواهند شد.


به گزارش ایلنا، آلومینیوم اراک دو هفته مانده به آغاز لیگ برتر در دیداری دوستانه به مصاف خیبر خرم آباد رفت تا شاگردان مهدی رحمتی را محک بزند.


سرمربی “آلومینیوم” در پایان این جلسه در تشریح وضعیت این تیم گفت: خدا را شکر از روزی که طرح را به باشگاه دادیم شش هفته است که همین برنامه را دنبال می کنیم، امروز یک بازی دوستانه انجام دادیم. بازی با خیبر با تشکر از آقای کمالوند و تیم و مجموعه اش که به اینجا آمدند. آنها فردا به تهران می روند و چهار بازی متوالی در تهران انجام می دهند. شرایط خوبی داریم، همه بچه ها با دل تمرین می کنند. انشاالله تلاش می کنیم تا قبل از شروع مسابقه به شرایط ایده آل برسیم.


وی در خصوص اخباری مبنی بر جذب بازیکن کلمبیایی گفت: شایعات زیادی وجود دارد. بیش از ده بازیکن درخواست داده ایم که ویزا بگیرند و بیایند تا وقت را تلف نکنیم و تصمیم بگیریم. نامه را در ابتدا نوشتیم اما شرایط ویزای دو بازیکن مورد نظر ما هنوز آماده نیست. انشاالله به زودی این اتفاق بیفتد و در ۳-۴ روز آینده دو بازیکن اضافه شوند که فکر می کنیم.


رحمتی درباره پست های این بازیکنان گفت: هم مهاجم هستند و هم بال. آنها چند منظوره هستند.


سرمربی «آلمینیوم» در پاسخ به تساوی دادن به این تیم پرسید: می توانید بگویید آیا در فوتبال ایران تیمی بدون رقیب وجود دارد؟


رحمتی سپس درباره دو قطبی شدن لیگ و هزینه های بالای برخی تیم ها گفت: پارسال هم همین اتفاق افتاد و همین اتفاق افتاد. شش تیم بالای جدول پول زیادی خرج کرده اند در حالی که بقیه تیم ها این نسبت را متعادل کرده اند. فکر می کنم بازی های آسانی وجود ندارد، همه بازی ها سخت هستند. امسال تیم ما از نظر ورزشکار بسیار خوب و جوان است. بازیکنانی که به این تیم اضافه شده اند را دوست دارم. همه مسابقات سخت است، ما سعی می کنیم از ابتدا در مقابل همه تیم ها قوی و قوی به نظر برسیم.


وی درباره شرایط آلومینیوم میزبان هفته اول لیگ برتر توضیح داد: از صحبتی که با آقای رجاییان داشتم، ایشان متعهد هستند و در کارشان سرآمد هستند. به ما گفتند انشاالله ورزشگاه به بازی اول می رسد.


انتهای پیام/