رئال مادرید ۲ – چلسی ۳; بنزما یک بار دیگر تمایز را تحمیل کرد!


رئال مادرید 2 - چلسی 3;  بنزما دوباره تفاوت را ایجاد کرد!

در تفریحی بازگشت مرحله اول چهارم بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در یک واحد تفریحی انصافاً، دیدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش نشدنی چلسی را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی نیمه بسته شدن شد.


به گزارش ایلنا، در چارچوب تفریحی بازگشت مرحله اول چهارم بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف چلسی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد تفریحی دیدنی، مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکشن با این حال به خاطر ونت ۳ همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. وی همراه خود ۱ در تفریحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مجموع همراه خود نتیجه ۵ بر ۴ توانست مشاور انگلیس را شکست دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی نیمه بسته شدن شود.


تفریحی همراه خود انجام a فوق العاده گیمرها چلسی تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمان سابق اروپا توانست در سانتیاگو برنابئو انجام a فوق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید a فوق العاده ای اجتناب کرده اند شخصی به حاضر بگذارد.


چلسی در دقیقه ۱۵ گل اول را اجتناب کرده اند میسون مونت به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس گل دوم را همراه خود ضربه سر آنتونی رودیگر در دقیقه ۵۱ به ثمر رساند به همان اندازه تفریحی به جذب می کند برسد.


در دقیقه ۶۴ مارکوس آلونسو گل سوم چلسی را به ثمر رساند با این حال داور در صحنه ای رسوایی همراه خود کمک ویدئویی گل را رد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت کننده اسپانیایی چلسی خطا هندی را گرفت.


شاگردان آنچلوتی به شخصی آمدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان هایی خلق کردند با این حال چلسی توانست در دقیقه ۷۵ همراه خود گل سوم تیمو ورنر شگفتی بزرگی را رقم بزند.


پس اجتناب کرده اند گل سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک کردن به شکست رئال مادرید، آنچلوتی ۲ تعویض انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رودیگر وارد تفریحی شد کدام ممکن است می توان او را متنوع طلایی کارلتو نامید. این شرکت کننده ۲ دقیقه پس اجتناب کرده اند حق ورود به تفریحی همراه خود پاس دیدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهکار مودریچ دروازه را باز کرد کدام ممکن است به لطف آن نتیجه کار ۳ بر ۱ شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی به وقت اضافه کشیده شد.


در وقت اضافه رئال مادرید قدرتمندتر اجتناب کرده اند این نیروی کار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست یک بار دیگر روی براق شدن کریم بنزما گلزنی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل دوم را به ثمر برساند به همان اندازه به دست آورد این دیدار مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش نشدنی لقب بگیرد.


رئال مادرید در مجموع ۵-۴ قهرمان سابق اروپا را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزما در ۲ تفریحی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت درخشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نیمه بسته شدن رسید.


رئال مادرید در در اطراف بعد امشب (چهارشنبه) باید به مصاف به دست آورد منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو مادرید برود.


دیدار منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو مادرید همراه خود شیوع شاگردان گواردیولا در انگلیس همراه خود نتیجه منصفانه بر صفر به بالا رسید.


انتهای پیام/