راهنمای اطلاعات بیماری ها


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH TH هاروارد ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – نزدیک به 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از سوء تغذیه رنج خواهند برد.

اگرچه این عدد در حال حاضر ترسناک است ، اما فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلالات شدید خوردن را فهرست می کند.

هنگامی که رژیم غذایی اشتباه را در مکالمه مطرح می کنید – عادات بد که اغلب ثابت می کند علت اختلال خوردن است – این اعداد بسیار زیاد است.

همچنین تحقیق کنید شما یک مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل پیشنهاد می کند که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال عادت های غذایی ضعیفی را گزارش می کنند.

طبق این مطالعه ، این بدان معناست که آنها “افکار ، احساسات یا واکنشهای منفی مربوط به غذا یا بدن خود را می پذیرند.”

علاوه بر این ، این رفتارهای مخرب اغلب منجر به اختلالات بیشتر در خوردن می شود. اگر نتیجه نهایی به آنها داده شود نباید آنها را ساده نگرفت.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN گفت: “از نظر سوء تغذیه ، همه چیز از سیستم قلبی عروقی می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. سیستم غدد درون ریز می تواند تحت تأثیر قرار گیرد.”

بر اساس گزارش هاروارد ، سالانه بیش از هر فرد دیگری بر اثر بیماری های روانی جان خود را از دست می دهد و 10200 نفر به دلیل اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: تغییرات قابل توجه وزن ، حرکات منظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل استرس و وزن ، کالری یا کربوهیدرات است که در اولویت فعالیتهای دیگر قرار می گیرد. حواس پرتی با اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت های شدید رژیم غذایی ؛ یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مربوط به غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند یک عامل خطر برای اختلالات خوردن باشد.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله را از کلینیک کلیولند بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این علائم را دارید ، لطفاً آن را به پزشک متخصص ببرید.

در Beachbody ، هدف ما کمک به مردم برای داشتن زندگی سالم تر و سالم تر است.

ما شما را تشویق می کنیم که روی تغذیه تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم از آنچه در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا کسی که دوستش دارید نشانه هایی از رابطه خوب با بدن ، رژیم غذایی یا ورزش خود را نشان می دهد ، برای منابع دیگر امیدواریم می تواند کمک کند.

انجمن ملی سرطان (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلال خوردن هستید ، می توانید با وب سایت شبکه ملی سرطان (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزارهای ارزیابی و پشتیبانی رایگان یا ارزان را خواهید یافت.

Krista Maguire ، RD، CSSD ، مدیر تغذیه Beachbody گفت: “اگر واقعاً احساس نمی کنید که بیماری دارید ، اما این احساس را دارید که رابطه خوبی با غذا ندارید ، این مکان عالی برای شروع است.” شما منابع تجزیه و تحلیل و ارزیابی وضعیت خود را دارید. ”

مگوایر می گوید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که به او اهمیت می دهید ، می توانید از این روش برای چاپ مطالب برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

مرکز تغذیه و تغذیه

یافتن یک تیم متخصص برای کمک به شما – که آنها را تیم مشارکتی می نامند – بسیار مهم است.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در حل یک اختلاف یا سطح کمک کند.

می توانید با استفاده از متخصص توزیع مواد غذایی (RD) استفاده کنید مرکز تغذیه و تغذیه ابزار “یافتن متخصص”

پس از وارد کردن کد پستی خود ، مطمئن شوید که روی منوی “کلید” گزینه پایین کلیک کرده و “عفونت” را انتخاب کنید.

گواهینامه هایی مانند متخصصان سرطان دهانه رحم (CEDS) یا متخصصان پزشکی ثبت شده (CEDRD) تأیید می کنند که فرد متخصص در این زمینه است ، اما نیازی به محدود کردن تحقیقات خود ندارید.

اکثر RD های فاقد این شواهد هنوز در این زمینه آموزش می بینند.

ولش می گوید: “من می گویم یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه سوء تغذیه و همکاری یک به یک با آنها بهترین مکان برای شروع است.” ولچ گفت ، “این ، همراه با درمان و مراقبت با پزشک مراقبت های اولیه ، بهترین روش عمل. ”

مگوایر افزود: “ذهن شخص مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند. این ابزار می تواند به شما کمک کند تا شخصی را پیدا کنید که مسائل خاص شما را برطرف کند.”

انجمن بی اشتهایی عصبی و سرطان (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، اکثریت ، ایالت های بزرگ و غیره) هستید ، انجمن بی اشتهایی عصبی و سرطان (ANAD) این وب سایت انواع مختلفی از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش گفت ، رفاه عمومی می تواند پشتیبان بزرگی برای افراد مبتلا به اختلالات خوردن باشد.

او افزود: “داشتن فرصت ملاقات و به اشتراک گذاشتن اخبار ، مبارزات ، موفقیت و غیره با دیگران که با چیزی مشابه شما روبرو هستند می تواند الهام بخش باشد.”

ضبط ضبط

کاربرد ضبط ضبط یک دوست خوب برای پیاده روی درمانی است.

نشان دادن فهرست غذاها ، برنامه های غذایی ، افکار ، راهبردهای مقابله ، پارامترها و سایر ابزارها می تواند به شما کمک کند یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات با سازمان خود صحبت کنید.

به عنوان مثال ، یک متخصص تغذیه ممکن است رژیم غذایی شما را مرور کرده و نظرات خود را ارائه دهد یا یک روانشناس می تواند یادداشت های جلسه اخیر شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به روانپزشک یا RD مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم پزشکان شما می توانند از آن برای کنترل مسیر بهبود شما استفاده کنند.”

امید بیماری

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کنند ، خوب امید بیماری وب سایت لیستی جامع از منابع پشتیبانی تغذیه اضافی ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر رژیم غذایی یک چالش است که نمی توان به تنهایی انجام داد – و برای رسیدن به سلامت واقعی ، نیاز به تلاش تیمی است.

اگر شما یا کسی که برای او اهمیت قائل هستید ممکن است مشکلی داشته باشید ، راهی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت کند و یک تسهیل کننده را وارد بحث کنید.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *