راه حل ترفندهای تبلیغاتی دشمن «تبیین جهاد» است.


راه حل ترفندهای تبلیغاتی دشمن

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حدود ۷۰ درصد جامعه امروز بدبختی رژیم قبل از انقلاب، سال های سیاه و پر از ظلم و رشوه و خشونت را درک نمی کنند و دشمن تهمت، تهمت و تهمت را به همان اندازه به حداقل می رساند. تا حد ممکن. پیشرفت، ضعف‌های مبالغه‌آمیز، دشواری‌ها و تلاش‌ها فضای ناامیدی و یأس ایجاد می‌کند و راه‌حل مقابله با این دسیسه بدخواهان «جهاد تبیین» است.


به گزارش ایلنا، خجت الاسلام موسی پور، حقوقدان دینی و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز در اولین جلسه مدیران استانی نسل جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این سازمان سخنرانی کرد. روحیه پیروزمندانه رزمندگان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ویژه هفده هزار نفر که به دست تروریست ها به دست مزدوران منافق آمریکایی جان باختند، تصویر بی بدیل و جاودانه ایثار و فداکاری در جنگ تحمیلی را برجسته کرد. ملت ایران: دفاع انسان است، تصویری بی نظیر از همه ارزش های انسانی، اسلامی و معنوی بود.


وی در ادامه با ادای احترام به شهدای علم، فناوری، فرهنگ و تبلیغ و ارواح جان باختگان جبهه مقاومت، گفت: خون پاک کشته شدگان جبهه مقاومت، اقدام غرور آفرین جهان در تخریب حکومت را خنثی کرده است. دولت و امامت


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور درود بر روح مطهر امیر دل. سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: یاد و نامش هنوز دل را می لرزاند. اگر کار برای خداست و اخلاص خمیرمایه اعمال; خداوند اینگونه به انسان نشان می دهد.


وی با تبریک ایام ذی الحجه و اعیاد خجسته این ماه گفت: ماه ذی الحجه ماه بسیار با فضیلتی است. ماه قربان، ماه غدیر، ماه مبخله، ماه نزول سوره خال آتی، ماه نزول آیه تطهیر، ماه حج اسرارآمیز و مناسبت های مهم دیگر.


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور می گوید دهه اول ذی الحجه، دهه بسیار بزرگی است؛ یعنی دهه اول ذی الحجه دهه بسیار بزرگی است. فرمود: خداوند این ده سال را قسم خورده است; «والفجر و لیال عثار» ما را به یاد او و «یادک بسم الله فی ایام الحساب» واجب می کند. این «روزهای اطلاع رسانی» از نظر ارزش و اهمیت با ماه مبارک رمضان برابری می کند و پیامبر حسنات این ایام را بزرگترین، محبت آمیزترین و حتی برتر از جهاد در راه خدا دانسته است.


نماینده ولی فقیه در شورای تنظیم مقررات تبلیغات اسلامی گفت: از خداوند می خواهیم که توجه و تذکر بدهد. همه موفقیت ها و پیروزی ها در گرو رابطه با خداست. ارزش هر فرد در میزان ارتباطش با خداست، کسانی که مسئولیت برقراری ارتباط با خدا و یاد و یاد پروردگار را دارند، مسئولیت سنگین تری دارند.


نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت وقت برای استجابت دعا گفت: امیدواریم از فرصت ده ساله ولایت و امامت نهایت استفاده را ببریم. و روز گدیر از این معنویت مهم بهره خواهیم برد.


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور با بیان عملکرد شورا در دوره جدید فعالیت: پس از گذشت زمان، هر سازمان و گروهی نیازمند بررسی و تشخیص ساختار، برنامه ها و تغییرات خود و ایجاد تغییرات است. مواد و روش ها.


بدون شک نیاز به تغییر و تغییر ساختار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و نوع مأموریت در این راستا باید با ساختار و سازوکار موجود شورا سازگار و هماهنگ باشد. ماموریت بسیار مهم است طرح ۱۴۰۱ و ساختار جدید پیشنهادی شورا در این همایش تهیه و ارائه می شود که در آن به اجماع نظر می رسد و مدیران شنیده می شوند.


نماینده ولی فقیه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: همچنین در این مدت اولین نسخه سند تحول شورا تدوین شد که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و پس از تصویب نهایی خواهد شد. ترکیب نظرات روسای ادارات استانی


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور در ادامه گفت: بر اساس قانون، شورای تنظیم مقررات وظیفه سیاست گذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و مدیریت رویدادها و مراسم ها را بر عهده دارد و جایگاه ما یک پست مدیریتی نیست، بلکه توانایی افراد است. تنظیم کند. در یک برنامه مدون علیه تبلیغات و جنگ روانی ادغام شده است، دشمن وارد میدان می شود و شورا به عنوان هماهنگ کننده و ستاد عمل می کند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ادامه گفت: یکی از موضوعات مهمی که همواره بیان شده است؛ تبلیغات، نقش و مشارکت جدی مردم در سازماندهی رویدادها و رویدادها.


وی در ادامه گفت: تازگی و طراوت بخشیدن به مراسم و مراسم، استفاده از ابتکارات، ایده ها و طرح های نو باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور در بخشی دیگر از سخنان خود به جنگ شناختی دشمن اشاره و خاطرنشان کرد: حدود ۷۰ درصد جامعه امروزی سال های سیاه و پر از شرایط اسفناک، نظام های مذموم و ظلم را درک نمی کنند. فساد و رانت خواری قبل از انقلاب همراه با حملات شدید و تبلیغات و عملیات روانی.


جهاد راه حل این ترفند بدخواهان است که افکار و اندیشه های دشمن را با هدف منفی، کاهش پیشرفت، بزرگنمایی نقاط ضعف و مشکلات و استفاده از فناوری های نوین ارتباطی و ابزارهای هنری برای ایجاد فضای امید و ناامیدی به کار می گیرند. .


نماینده ولی فقیه در شورای تنظیم مقررات گفت: تبلیغات ساده و سطحی قابل بحث نیست. تبلیغات هم علم است و هم هنر. با تأسیس اتاق‌های فکر با مشارکت افراد صاحب نظر و متفکر در این زمینه، به تحلیل موضوعی، حل مشکلات، ارائه ایده‌ها، طرح‌ها و روش‌های نوین بپردازند.


حجت الاسلام والمسلمین موسی پور در ادامه مشکل دنیای سایبری را برجسته کرد و گفت: نوک هجمه دشمنان نظام جنگ تبلیغاتی است، قدرت هم افزایی و جهاد تبیینی راه برون رفت از بحران دشمن است. باید در مقابل محاصره تبلیغاتی، عملیات روانی دشمن و جنگ رسانه ای ایستاد و این مشکل جدی همه مسئولان و نهادهای نظام است و باید تامین و نیاز آن را در نظر گرفت.


دشمنان ما متحد و هماهنگ هستند و اگر پراکنده و پراکنده عمل کنیم، قطعاً نمی‌توانیم به شکل‌گیری آنها پاسخ مناسبی بدهیم.


فضای سایبری می تواند فرصتی برای مقابله با تهدید دشمن باشد و این به تلاش ما بستگی دارد، باید برای این موضوع برنامه ریزی کنیم، با رسانه ها، جوانان و گروه های مختلف ارتباط برقرار کنیم و در عین حال تولید مناسب و مناسبی داشته باشیم. اطلاعات کوتاه او به طور جدی و فعال در فضای مجازی برای مبارزه با محتوا و فضای مجازی حضور داشته است.


وی در پایان استفاده از ظرفیت های فراوان نهادهای مذهبی و هیئات مذهبی در مساجد و تکایا و همچنین استفاده از توان خلاقیت جوانان را بسیار مهم عنوان کرد. منظم بودن در کار، ایجاد ارتباط با سایر دستگاه‌ها، جدی گرفتن مأموریت‌ها، بهره‌مندی از توانمندی‌های جدید، ارتباط با عناصر تأثیرگذار، استفاده از نخبگان و ایده‌های نو، استفاده از توانمندی‌های استانی، تبادل تجربیات و تأکید بر ایده‌های جدید به دیگران. جامعه، شبکه فعال و موثر در استان.


لازم به ذکر است این همایش طی دو روز با حضور فقیه، رئیس شورای تنظیم مقررات تبلیغات اسلامی، سرلشکر سرلشکر دکتر سلامی و فرمانده محترم سپاه حجت الاسلام والمسلمین سرلشکر برگزار شد. الاسلام المسلمین خطیب وزیر محترم وزارت اطلاعات و دکتر حسینی معاون رئیس جمهور سخنرانی و تحلیل کردند.


انتهای پیام/