رسیدگی به مشکلات حقوقی مردم در دیدار با مقامات دادگستری تهران


رسیدگی به مشکلات حقوقی مردم در دیدار با مقامات دادگستری تهران

در جلسه علنی اخیر رئیس قاضی استان تهران و مسئولان دادگاه به مطالبات و مسائل حقوقی ۱۵۰ نفر از مددجویان پاسخ دادند.


به گزارش ایلنا، علی القاسی رئیس کل دادگستری استان تهران و دیگر مسئولان دادگاه استان تهران به منظور «تکریم ارباب رجوع» و «بدون واسطه» استماع مسائل حقوقی و قضایی مددجویان، جلسه علنی را در سالن همایش برگزار کردند. مجتمع بارگاه امام خمینی. ) اتفاق افتاد.


درخواست حقوقی و قضایی ۱۵۰ نفر از مددجویان در دیدار مردمی با رئیس جمهور و مسئولان قضایی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس قاضی استان تهران به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و به دغدغه ها و درخواست های آنان گوش فرا داد و دستورات لازم را برای رفع مشکلات صادر کرد.

در جلسه با رئیس دادگاه و اعضای دادگاه، رعایت ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، رسیدگی مجدد به موارد تایید مجازات، آزادی محکومان، عفو و گذشت و عفو محکومان از مهمترین خواسته های مددجویان عنوان شد. آنها را به صورت مشروط آزاد کنید. مسئولین استان تهران.

در جلسه علنی امروز نمایندگان چند نفر از شاکیان با رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار کردند که القاصی دستورات لازم را برای رسیدگی به مسائل و چالش های حقوقی و قضایی پیش آمده در رسیدگی به این پرونده ها صادر کرد.

در این برنامه دیدار علنی، حاجی رضا شکرمی رئیس کل دادگستری استان تهران، جعفر دارابانی نایب رئیس دادگاه ریاست جمهوری، معاون دادگاه ریاست جمهوری، پرویز حاجی پور، معاون رسیدگی و نظارت قضایی، عباس زاکلی، معاون دادگاه و رئیس دادگاه تجدیدنظر، محمد قاسمی، معاون رسیدگی به حقوق شهروندی، نعمت الله بهروزی قائم مقام، معاون قضایی و بابک ترکی رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی حضور داشتند. استان تهران او را همراهی کرد.

دفتر مجامع عمومی دادگستری استان تهران در طول هفته پاسخگو و دریافت نامه ها و درخواست های مراجعین بوده و با دعوت از مراجعین از طریق پیامک جلسات عمومی هفتگی تشکیل می دهد.


انتهای پیام/