رفتار غیرمعمول مدیرعامل سابق استقلال پس اجتناب کرده اند باخت شاگردان فرهاد مجیدی


رفتار عجیب مدیرعامل سابق استقلال پس از باخت شاگردان فرهاد مجیدی

استقلال ایران عصر قبلی در مرحله اول چهارم باقی مانده جام حذفی مقابل النساج در ضربات پنالتی شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زود اجتناب کرده اند این مسابقات خداحافظی کرد به همان اندازه فرهاد مجیدی نتواند برای سومین بار پیاپی قهرمان جام حذفی شود.

احمد ساداتمند، مدیرعامل سابق تجهیزات گلف استقلال در صفحه خصوصی شخصی پیامی کنایه آمیز دانستن درباره فرهاد مجیدی چاپ شده کرد کدام ممکن است در آن عصر قبلی شخصی را بی ارزش شکست آبی ها دانست.

۲ فصل در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است استقلال فینال جام حذفی را به تراکتورسازی سپرد، مجیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراهان ساداتمند را به خاطر بازدید به ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکره همراه خود استراماچونی کدام ممکن است مشخص شده هواداران این کارکنان بود بی ارزش دانستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را مسئله ناکامی استقلال در کسب جام حذفی دانستند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا ساداتمند همراه خود یادآوری آن ماجرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید بر تکرار ناکامی در جام حذفی همراه خود مجیدی فصل بعد مقابل فلز را انتخاب کنید و انتخاب کنید این فصل مقابل النساج، تذکر شخصی را {در این} خصوص دقیق کرد.