روابط عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه به مرحله فوق العاده عالی‌ای بهبود خواهد کشف شد


روابط عربستان و ترکیه به سطح بسیار برجسته‌ای ارتقا خواهد یافت

رئیس‌جمهوری ترکیه در پیامی به رویداد عید فطر اجتناب کرده اند ارتقای روابط آنکارا همراه خود ریاض به مرحله فوق العاده متمایز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل اجتناب کرده اند آناتولی، «رجب طیب اردوغان»، رئیس‌جمهوری ترکیه در امروز -‌دوشنبه- پس اجتناب کرده اند برگزاری نماز عید فطر ادعا کرد کدام ممکن است روابط همراه خود عربستان در بخش گردشگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر زمینه‌ها به مرحله فوق العاده عالی‌ای خواهد رسید، ما این موضوع را همراه خود «محمد بن سلمان»، ولیعهد سعودی {در میان} گذاشته‌ایم.


وی افزود: « چون آن است می‌دانید تحولات فوق العاده مثبتی در جهان خلیج فارس صورت گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید جدیدترین ممکن است به عربستان دستاورد مهمی {در این} زمینه {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمانت دارم کدام ممکن است سفرهای برادران عربستانی نیز به ترکیه تا حد زیادی احتمالاً خواهد بود».


اردوغان افزود: «روابط عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه در همه زمینه‌ها نیز به مرحله فوق العاده عالی‌ای خواهد رسید».


وی همراه خود ردیابی به اینکه سیل مسافران سعودی به رشد صنعت گردشگری در ترکیه {کمک می کند}، ذکر شد: «امیدوار هستیم کدام ممکن است فصل گردشگری امسال فوق العاده خوشایند باشد».


رئیس‌جمهوری ترکیه در شکسته نشده همراه خود تاکید بر حمایت آنکارا اجتناب کرده اند رفع دیپلماتیک فاجعه اوکراین افزود:‌ «ممکن است مشخص هستم کدام ممکن است ترکیه شبیه به مکانی است کدام ممکن است باید دانستن درباره فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات اجباری در شرق این ملت انتخاب‌گیری شود».  


وی افزود: «ما جستجو در برگزاری دیداری بین ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین به میزبانی ترکیه، در آنکارا هر دو استانبول هستیم».


 


 


 


انتهای پیام/