روشن: ضعف استقلال نباید تحت الشعاع قهرمان قرار گیرد/ ساپینتو سه جام دیگر باقی مانده است.


روشن: ضعف استقلال نباید تحت الشعاع قهرمان قرار گیرد/ ساپینتو سه جام دیگر باقی مانده است.


حسن روشن در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره دیدار مقابل استقلال نساجی گفت: استقلال مانند سایر دیدارها نظم تیمی نداشت، موقعیت های متعددی روی خلاقیت بازیکنان تاثیر داشت، اما مشخص بود که بازیکنان تیم داشتند. شرح وظایف مشخصی ندارد یاماگا که بارها گفته ام بازیکنی مثل او در جلوی زمین به اندازه دفاع راستش موثر نیست اما همچنان در این پست از او استفاده می شود و ضعف های دفاعی او نیز وجود دارد. مشهود.


وی درباره قهرمانی استقلال گفت: قهرمانی را تبریک می گویم اما ضعف تیم را نباید پشت این نتیجه پنهان کرد. مهدی کایدی بازیکن ماهری است اما در زمین می ماند و شرح وظایف مشخصی ندارد. او باید به درستی هدایت شود تا از تکنیک و شخصیت خود بهترین استفاده را ببرد.


پیشکسوت استقلال گفت: خوب نیست، ساپینتو هنوز بعد از ۱۲ بازی ترکیب اصلی خود را نمی شناسد و همچنان در هر بازی شاهد همان ترکیب به خصوص در خط حمله هستیم. او امیدوار است از این تعطیلات استفاده کند و یک تیم ۱۱ نفره پیدا کند.


روشن درباره تعطیلات لیگ برتر نیز توضیح داد: تعطیلات برای تیم هایی که در این هفته ها خوب کار کرده اند مضر است. حالا شاید این نتیجه گیری تا حدودی ناشی از شانس باشد، اما در کل این نوع تیم ها ضرر می کنند و به سختی می توانند خود را در فرم خوب نگه دارند و برنامه ریزی زیادی می طلبد.


وی در خاتمه گفت: زمانی که ساپینتو به استقلال آمد قول داد که با استقلال چهار جام کسب کند که اولین و راحت ترین اوست. امیدوارم او به قولش عمل کند و هنوز سه جام برای استقلال باقی مانده است.


انتهای پیام/