رویا طارمی، کابوس پیام; عصر فراموش نشدنی ایرانی ها اجتناب کرده اند لیگ پرتغال


رویا طارمی، کابوس پیام;  شب فراموش نشدنی ایرانی ها از لیگ پرتغال

مهاجم ایرانی پورتو برخلاف دروازه بان ایرانی گروه حریف، شبی رویایی مقابل پورتیمونره داشت.


به گزارش ایلنا، تقابل مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام نیازمند شناخته شده به عنوان ۲ شرکت کننده ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره ترجیح سابق لیگ برتر در لیگ برتر پرتغال شناخته شده به عنوان ۲ شرکت کننده ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره ترجیح سابق لیگ برتر اتفاق جالبی برای هواداران فوتبال ایران است. جایی کدام ممکن است طارمی بار تولید دیگری خواستن نشان دادن مهارت های شخصی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری پیام خواستن به یافتن فرصتی برای تفریحی برای تیمش پس اجتناب کرده اند تعدادی از هفته روی نیمکت بود. دیداری کدام ممکن است برای هر ۲ اصلی بود با این حال نتایج متفاوتی برای او یا او داشت. عصر رویایی مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر کابوس وار پیام، در تفریحی در امروز پورتو پوریتمونزه، ۲ آینده خاص را اجتناب کرده اند ایرانی ها طلب کرد.


IMG_20220417_012650_017


سورپرایز تفریحی در امروز خواستن به حضور در مخلوط کردن بی نظیر در مقابل هفته های قبلی بود. ظاهراً پورینیمونزه معلم سعی کرد اجتناب کرده اند انگیزه های بالای پیام علیه هموطنش طارمی استفاده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع این تعهد شکست خورد کدام ممکن است خیلی زود تایید شد.


20220417_010514


مهدی طارمی در مدت زمان کوتاهی توانست تیمش را پیش بیاندازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۱۹ تفریحی برای اولین بار دروازه نیازمندان را باز کرد.


دقایقی بعد این گروویچ بود کدام ممکن است همراه خود پاس طارمی اختلاف تیمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید حریف را به ۲ گل رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان گل سوم تفریحی را طارمی دوباره اجتناب کرده اند روی سطح پنالتی به ثمر رساند.


20220417_010737


در دقایق پایانی نیمه اول پورتیموننسه گل چهارم را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هت تریک طارمی مقابل هموطنش باید به ثمر می رسید به همان اندازه ۲ گروه عصر متفاوتی داشته باشند.


کیپنکف


متاسفانه روز بازگشت او به مخلوط کردن مصادف شد همراه خود زمانی کدام ممکن است طارمی عطش سیری ناپذیری برای گلزنی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پورتو اجتناب کرده اند این گل کف دست برنداشت. حالا همراه خود این رقم طارمی یک بار دیگر خبرساز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعید است به این زودی ها برای تیمش به میدان برود.


انتهای پیام/

کمیت ویدیو: ۲.۰۴ مگابایت
|
زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۲۱