رژیم لاغری 7 روزه – یک رژیم غذایی کوچک


رژیم غذایی کوچک به مدت 7 روز
رژیم غذایی کوچک به مدت 7 روز

مدیریت کاهش 7 روزه

امروزه با ظهور اتوماسیون ، رفت و آمد افراد روز به روز کاهش می یابد و این موضوع باعث چاقی زیادی شده است. این مشکل یک ضعف جدی در ظاهر و سلامت است و برای سلامتی خطرناک است. حال فرض کنید شرایطی وجود دارد که در آن فرد باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، شما به یک مهمانی بزرگ یا رویداد بزرگ دعوت شده اید و زمان کافی برای تهیه لباس مناسب ندارید و لباسی را که دوست دارید بپوشید از دست می دهید. در چنین مواردی ، اولین سالی که به ذهن خطور می کند این است که آیا راه حلی کاربردی وجود دارد که بتواند به شما کمک کند سریع وزن خود را کاهش دهید و لباسی را که می خواهید بپوشید و بهترین ظاهر خود را داشته باشید.

در این مقاله رژیم 7 روزه ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید از آن برای کاهش 7 کیلوگرم استفاده کنید.

اهمیت انتخاب غذاهای مناسب

نکته مهم در انتخاب روش کاهش وزن مناسب این است که همیشه به غذاهای طبیعی توجه داشته باشید و هرگز از قرص ها و مکمل های کوچک استفاده نکنید که با استراتژی های کاهش وزن مانند کاهش وزن معجزه آسا افراد را فریب دهد. استفاده نکن. با برنامه ریزی مناسب و رژیم غذایی سالم ، می توانید بدن خود را به وزن مورد نیاز برسانید. ایده حذف یک یا دو وعده غذایی اصلی یا خوردن غذاهای ناسالم به کاهش وزن شما کمک نمی کند و سلامت شما را به خطر می اندازد. همچنین ، همیشه به یاد داشته باشید که نیازی به تعیین اهداف غیرقابل دسترسی ندارید ، زیرا بدن شما می تواند ورزش و رژیم غذایی سنگین را تا حدودی تحمل کند.

غذای GM چیست؟

رژیم 7 روزه ، که به عنوان رژیم GM (GM) شناخته می شود ، یکی از برنامه های رژیم غذایی است که می تواند بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته وزن کم کند. با ساخت این غذاها ، بدن کالری دریافت می کند و در نتیجه ، فرد سریعتر وزن خود را کاهش می دهد. با این حال ، این روش ، مانند همه روش های کاهش وزن ، مزایا و معایب خود را دارد و باید از هر نظر مورد ارزیابی قرار گیرد تا انجام این کار سلامت انسان را به خطر نیاندازد ، که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد تاریخچه و رژیم غذایی وجود ندارد. در ابتدا اعتقاد زیادی بر این بود که مدیریت طراحی و به کارکنان جنرال موتورز معرفی شده است ، که به شدت رد شد. مدت زمان این غذا 7 روز است و شما باید هر روز از غذاهای خاصی استفاده کنید که بیشتر آنها مجاز به خوردن سبزیجات هستند و در روزهای آخر نیز مجاز به خوردن گوشت هستید. کلید افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از بدن است. دلیل کاهش سریع وزن از این طریق ، مصرف غذاهای کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. سپس مقدار کالری مصرفی در طول روز بیشتر از مقدار بدست آمده خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. این رژیم هیچ گونه محدودیت سنی و کاربردی ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با غذا وزن خود را کاهش دهد.

برای شروع رژیم GM ، مهمترین چیز این است که ذهن خود را آماده کرده و هدف خود را بیان کنید. این امر به این دلیل است که هرچه بیشتر هدفی را با ذهنی که از قبل در ذهن دارید تعریف کرده و از آن پیروی کنید ، بیشتر پیش می روید ، بیشتر باور خواهید کرد که به آن خواهید رسید و سپس تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن هدف انجام خواهید داد ، و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول وعده غذایی ، فقط باید از غذای تجویز شده برای این غذاها استفاده کنید. توجه به این نکته ضروری است که لازم نیست این غذاها در طول روز گرسنه بمانند. زیرا نتیجه عکس است و به جای کاهش وزن ، با مشکل روبرو می شوید و تمام تلاش خود را هدر خواهید داد. کاهش وزن در این مدت و بدون گرسنگی برای شما عجیب به نظر می رسد ، اما این غذاها طوری طراحی شده اند که کالری رژیم غذایی شما را در نظر بگیرند ، شما می توانید در تمام ساعات روز. تنها تأکید بر پایبندی دقیق به دستورات این دولت است.

اهداف تغذیه در سراسر موتور

  • تنها در 7 روز تا 7 کیلو وزن کم کنید
  • ترشحات بدن را کامل کنید
  • عملکرد معده را بهبود می بخشد
  • توانایی سوزاندن چربی در بدن را افزایش می دهد

دستور کاهش وزن 7 روزه برای کاهش 7 کیلوگرم

در ابتدا ذکر این نکته ضروری است که قبل از غذا خوردن باید با یک ارائه دهنده صحبت کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این رژیم 7 روز طول می کشد و شما فقط باید از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل های 7 کیلوگرمی استفاده کنید:

1 قرار اول: از میوه های تازه استفاده کنید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف و ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خود بر می دارید. بنابراین طبیعی است که این روز برای شما سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی ممکن است انتخاب خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز بین میوه ها مجاز نیست. شما حق استفاده از سبزیجات ، چه خام و چه پخته را نخواهید داشت. استفاده از آب بین 8 تا 12 لیوان را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، وقتی احساس گرسنگی می کنید ، فقط میوه بخورید.

2 رژیم روز دوم: از سبزیجات استفاده کنید

برخلاف روز اول شما مجاز به خوردن سبزیجات نبودید. در روز دوم ، می توانید از سبزیجات مختلف به دلخواه استفاده کنید. شما همچنین مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. استفاده از حبوبات پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … در این تاریخ توصیه می شود. جالب است بدانید سیب زمینی نیز سبزی محسوب می شود و به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد می توانید آن را بخورید و برای صبحانه بپزید تا در طول روز گرم باشد و انرژی لازم برای عملکردهای مختلف را داشته باشد. در این روز متوجه تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش خود می شوید و به احتمال زیاد تعداد دفعاتی که به توالت رفته اید افزایش می یابد. استفاده از بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 روز سوم غذاهای کوچک: تجربه یک پوست سالم با خوردن میوه و سبزیجات

به هر حال ، روز سوم برنامه رژیم غذایی GM ترکیبی از دو روز گذشته است. به این ترتیب شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. مطابق با این سطح موز و سیب زمینی ؛ همه میوه ها و سبزیجات دیگری را که می توانید به ترتیب دلخواه استفاده کنید ، به عنوان مثال ، صبح در وعده سبزیجات و بعد از ظهر در وعده غذایی ، یا برعکس یا از آنها در کنار هم استفاده کنید. مانند مراحل قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 روز چهارم غذاهای کوچک: از موز و شیر استفاده کنید

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای جشنواره است. شما مجاز هستید بین 8 تا 12 موز در طول روز بخورید و از 3 لیوان شیر استفاده کنید. ممکن است نگران باشید که برنامه روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. البته توصیه می شود بخشی از شیر و موز را طوری جدا کنید که در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم غذاهای کوچک: خوردن گوجه فرنگی

روز پنجم روزی برای خوردن گوجه فرنگی است. این روز برای شما نیز جالب خواهد بود ؛ زیرا می توانید یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی در روز بخورید. همانطور که می دانید ، خوردن گوجه فرنگی مقدار زیادی اسید اوره را در بدن افزایش می دهد ، سپس حجم آب شما را افزایش می دهد تا رقیق شود. این مقدار می تواند تا 15 لیوان آب در روز برسد.

6 روز 6 وعده های غذایی کوچک: یک فنجان برنج میل کنید!

در این روز به شما اجازه داده می شود از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را سیر نگه دارید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، شما احساس سبکی در بدن خود می کنید و سیستم گوارش شما تقویت می شود.

7 روز هفتم رژیم: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه رژیم غذایی GM واقعی ترین و جالب ترین روز است. می توانید یک مهمانی با یک فنجان برنج و مقدار زیادی سبزیجات و آب میوه به عنوان دلخواه جشن بگیرید.

در پایان این مرحله و در واقع یک برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، متوجه کاهش چشمگیر وزن خود خواهید شد. با حذف غذاهای پرکالری و خوردن میوه ، سبزیجات و آب بیشتر ، علاوه بر کاهش وزن ، سلامتی و نشاط را به ارمغان خواهید آورد. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، متوجه شادابی و شفافیت آن می شوید. علاوه بر این ، دستگاه گوارش را تقویت می کند.

منابع نظارتی GM

  1. مهمترین و مهمترین مکمل رژیم جنرال موتورز به کاهش وزن در کوتاه مدت کمک می کند. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. باعث دفع می شود ؛ با کاهش تعداد کالری در بدن ، مقدار زیادی سموم از بدن و مواد زائد دفع می شود. اما به خاطر داشته باشید که رژیم حاوی سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست زیرا می تواند برای بدن مضر باشد.

ناکارآمدی GM

  1. این رژیم غذایی حاوی مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن نیست: در اولین روزهای رژیم غذایی هیچ چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی وجود ندارد. همچنین ، هیچ اثری از پروتئین در این نوع رژیم وجود ندارد ، در حالی که پروتئین رژیم را کاهش می دهد و غذاهای غنی از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. بدون رژیم کربوهیدرات بالا. سوء تغذیه و در نتیجه کمبود همه درشت مغذی ها برای بدن مضر است و می تواند منجر به گرسنگی شود و باعث روزهای دیگر شود.
  2. این قانون غیرقابل اعتماد است. زیرا تاکنون هیچ تحقیقی پشتیبانی نشده است.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. علاوه بر این ، با کاهش تعداد کالری مصرفی ، بدن آب خود را از دست می دهد ، که به نوبه خود منجر به کاهش ناگهانی وزن می شود. سپس باید غذاهایی بخورید که تمام نیازهای تغذیه ای بدن را برآورده کرده و عملکرد بدن را با آن ترکیب کند. چنین رژیمی چربی سوزی می کند و علاوه بر کاهش وزن ، سلامت شما نیز حفظ می شود.

آیا دولت GM باید تلاش کند؟

بسیاری از افراد تحت شرایط خاصی به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند. متأسفانه ، کاهش وزن دائمی به مدت یک هفته امکان پذیر نیست ، زیرا دفع چربی انباشته شده در بدن به زمان بیشتری نیاز دارد. اگرچه این رژیم ها شما را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کنند و میزان مصرف قند و نوشیدنی های شیرین را کاهش می دهند ، اما این کاهش وزن موقتی است و بدن در همان سطح به وزن قبلی خود برمی گردد. توصیه کلی این است که از مصرف چنین غذاهایی خودداری کنید و بدن خود را به دلیل عدم استفاده از مواد مغذی مورد نیاز خود در معرض خطرات مختلف قرار ندهید. مگر اینکه بنا به دلایلی مجبور به کاهش موقت وزن شوید. سپس با مشورت تغذیه غذاهای سالم و مغذی را انتخاب کرده و سلامت و ورزش روزانه خود را تضمین کنید.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *