[ رژیم کانادایی ] او بهتر می داند که اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا تحت حمله تحویل داده شود. من یک بطری آب آب نارنج روبرو دیدم و یک کاسه ماست. و به آنها نگاه کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه روزه بود. اما در واقعیت ، او منتظر بود تا ناهار ، که تخت چربی و خاله بود ، برنج سرو کند.

فکر کردم چرا می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ سپس در درون خود گفتم ، شما چه دارید؟ جستجو کردن…

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. سریع بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو بردم ، دیدم او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و نشست. دو فنجان می خورد و می گذارد.

من نمی توانم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی دانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من که کره بادام زمینی را در دهانم زده بودم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” و من گفتم: “انشاءالله ، صبحانه خوشمزه ای خوردی؟”

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک لوله شکر و یک ورق نان.

کم کم نگرانش بودم. گفتم خوب حالا؟

او گفت بله.”

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که در رنگ سال ست ، مشخص است که حق با شماست.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط دولت که کانادایی تبار بود نیز دستگیر شده است. نکته جالب این است که او می داند غذاهای کانادایی رژیم بسیار سختی است که مورد تایید بسیاری از متخصصان نیست ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس نمی تواند به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است که دولت کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در مدت زمان کوتاهی وزن کم کنند ، این رژیم پیروان خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها برنامه را سخت و تند نوشتند. Desire واقعاً می خواهد که شما به آن پایبند باشید.

صبحانه قهوه یا چای با شکر است. یک روز آن را اداره می کنند و یک تکه کاغذ نان تست به آن اضافه می شود. من شخصاً احساس نمی کنم از بسته کامل پر شده ام.

در وعده ناهار ، نصف سینه مرغ به صورت آب پز یا بو داده با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. مثل یک میان وعده است. در برخی از روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

شام 300 گرم گوشت آب پز یا مرغ ، یا فقط یک سالاد با سالاد کلم و آب لیمو ، پنیر غذایی ، هویج و تخم مرغ آب پز است.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، فردا به خوردن سالاد کرفس محکوم خواهید شد. به نظر می رسد که یک شب می خواهید یک خواب راحت داشته باشید. آب لیمو را هم بزنید. به آن استرس می گویند.

به نظر می رسد آزار و اذیت من باشد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد 12 روز از قانون کانادا پیروی کند و به قول خودشان 3 روز برای داشتن یک قانون پایدار.

مخالفان این دولت بسیار کمتر از حامیان خود هستند. این بدان معناست که تعداد آنها بیشتر است. این برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار را ببینید)

چندین قانون برای این رژیم وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها شما را عصبانی می کند.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا خوردن را فراموش کردید ، یک شکلات خوردید که در رژیم غذایی شما نبود ، شما از دولت کانادا اخراج شدید ، در آن لحظه اخراج شدید تا به تخلف خود فکر کنید و شما حق دارید دو ماه بدون زمین وارد می شوم (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی پیش چشم من آمد).

میان وعده ، مجاز نیست. (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، مواد نگهدارنده.

عمداً یا ناخواسته در رژیم غذایی روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم برای نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، نه ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون ششم خوب این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن یک رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار عالی است و این موضوع در این غذاها دیده می شود (با این حال ، بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی می توانید بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی کاملاً خارج از اصل و منطقی است. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما غذای مناسب را چاپ می کند.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در پشت آن نادیده گرفته شده و نامعقول است. در مورد میوه هیچ داستانی وجود ندارد. البته به استثنای آب سیب در روز چهارم در وسط فسیل های ما.
  • صبح ، وعده این اهمیت ، پادشاه وعده ها ، به راحتی در این دولت نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک لوله قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این غذاها بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کنند. به عنوان مثال ، بدن از نظر ویتامین B بسیار کمبود دارد ، که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به این زودی طاس خواهید شد.
  • همه چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مدیریت دقیق توسط مردم نوشته می شود. بدون جنسیت آنها؟ کوچک هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ آنها اکنون چقدر وزن دارند و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه قانون وضع کنید.

حداکثر تعداد کالری در رژیم غذایی 600 تا 800 کالری است. در حالی که میزان کالری مورد نیاز افراد بستگی به سن آنها و وضعیت بدن آنها فراتر از این دارد. اگر با 600 تا 800 کالری یکسان مصرف کنید ، وزن زیادی از دست خواهید داد.

  • و نکته بسیار مهم دیگر تفاوت در کالری با قرارهای روزانه این غذاها است. یک روز غذاهای پرکالری ، روز دیگر کالری کم. این تغییرات باعث ایجاد وحشت در بدن می شود.
  • یکی از اثرات منفی این ناهار احساس گرسنگی شدید است که بدون شک بر استرس ، استرس و رفاه تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار کنجکاو و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد شد که به نظر می رسید تصادفاً لباس رنگی را در ماشین لباسشویی از دست داده است. نازک و زرد و چروکیده است. رگها بسته ، خوراکی و سه اونس عسل هستند.
  • کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. وقتی بدن متوجه کاهش وزن خود می شود ، چربی روزانه خود را حفظ کرده و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و وقتی غذا پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به ماهیچه ها بر نمی گردد. چون روغن بوسه زده است. به خصوص چربی های سرسخت شکم را احاطه کرده اند.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن حجم مایع خود را از دست می دهد. این به تنهایی تعدادی میوه دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و سرگیجه را مشاهده کرد و در نتیجه عوارض جانبی در آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، در آن زمان ورزش و ورزش وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که مجبور شد کارهای روزمره خود را با درد انجام دهد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا به این دولت نگاه می کنم ، هیچ سهم علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، انتظار نداشتند که کاهش وزن کنترل نشده در 15 روز در همان 15 روز بازگردد !!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه در مورد آسیب ها و ضررهای این دولت صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری از مردم معتقدند که ایجاد این دولت و آن موفق است. عوامل زیادی می توانند در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل موجهی برای نشان دادن درست این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط بدن خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی را دنبال کرده اند.

اما اساساً افراد این دولت زمان زیادی را برای رسیدگی به جراحات خود صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم اشتباه کودک تکیه کرده و از روشها و روشهای مورد تایید علم پیروی کنید. سالهاست که متخصصان مطالعه می کنند و چراغ می خورند تا روزی به شما کمک کنند. با هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا نکات لازم برای کاهش وزن یا افزایش وزن را به شما ارائه دهند.

کندی و حرکت بیشتر اقدامات کاهش وزن ، پایدارتر هستند. و برای از دست دادن وزن مشروع ، تحریک محل فرماندهی گرسنگی در ذهن شما دیگر جواب نمی دهد. در عین حال و ارائه تغذیه مناسب و غذای سبک برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج مورد نظر خود برسید. اجازه دهید ذهن شما را آزاد کنم: خوردن بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید زندگی خود را به خطر بیندازید تا شبیه یک خانواده شوید؟ نظر شما در مورد حکومت کانادا چیست؟ آیا تا به حال آن را دریافت کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که ایراد پیدا کردم. منتظر پیام شما هستم

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *