سامانه آموزش ایمت یکی از مؤسسات آموزشی پیشرو در کشور است


سامانه آموزش ایمت یکی از مؤسسات آموزشی پیشرو در کشور است

معاون فرهنگی و اجتماعی مؤسسه اترک گفت: مؤسسه علمی، آموزشی و فرهنگی دوران طلایی رشد کودک (اترک) مجری سامانه آموزشی IMT یکی از مؤسسات آموزشی پیشرو در کشور و در فارس. تا خانواده ها جایگاه شایسته خود را پیدا کنند.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول خسروبی، پایلوت اجرایی این نظام آموزشی فارس است و این سازمان متناسب با رسالت آموزشی و فرهنگی خود قادر به آموزش دین و فرهنگ اسلامی است. در حین آموزش مفاهیم و دروس پایه ریاضی.پرداخت قبوض


وی با توجه به اینکه IMET در گوشه و کنار کشور و استان نمایندگانی دارد، افزود: با توجه و پیگیری های ویژه مدیریت موسسه، کلاس های تفکر و کارگاه های آموزشی ویژه ای برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی اساتید برگزار می شود. . و مدیران همیشه یکی از اولویت های مهم محسوب می شود.


خسروبیگ درباره جایگاه این کارگاه ها توضیح می دهد: برگزاری این دوره ها نه تنها باعث افزایش ظرفیت علمی می شود، بلکه این معلمانی که در حوزه فرهنگی به ویژه در حوزه دین و فرهنگ اسلامی فعالیت می کنند، تأثیر بهتری در تربیت فرزندان دارند. .


تصویر WhatsApp 2022-08-01 در 17.49.19


مدرس دانشگاه با توجه به اهمیت حمایت های فرهنگی و اجتماعی از این گونه تشکل ها و مراکز مردم نهاد، ادامه داد: امروز و فردا علاوه بر آموزش، باید به دین و فرهنگ اسلامی نیز توجه بیشتری داشته باشیم. برای فرزندانمان، زیرا اگر در این زمینه به کودکان آموزش و پرورش ندهیم، در آینده نزدیک با مشکلات اجتماعی زیادی مواجه خواهیم شد.


وی گفت: برای توجه و گسترش همه جانبه دین و فرهنگ اسلامی مراکز غیردولتی استان باید روحیه لطیف و شاد کودک را در نظر گرفت و محتوا را مشخص کرد. آموزش فرهنگی در قالب شاد.


معاون فرهنگی – اجتماعی موسسه اترک در پاسخ به این سوال که چگونه می توان کار نهادینه سازی فرهنگ اسلامی و اشاعه فرهنگ دینی را در مراکز غیردولتی افزایش داد: از نظر سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی جامع باشید. در حین سازگاری، سطح عقلانیت، شایستگی فردی و اجتماعی نوزاد را می توان بهبود بخشید.


خسروبیگ با بیان اینکه ترویج فرهنگ دینی باید در سطح علمی و تخصصی انجام شود، بیان کرد: زیرا ممکن است برداشت ها متفاوت باشد و درخواست های ما برای استفاده از محتوای دینی محقق نشود.


مدرس این دانشگاه افزود: بررسی اصلی سیاست ها، تصمیم گیری ها و اقدامات در حوزه فرهنگ دینی باید دارای اهداف و دیدگاه های مورد تایید صاحبان اندیشه و اندیشه باشد تا بتوان در تعمیق و گسترش این مهم گام های موثری برداشت. ارزش های. به عنوان مثال، ترویج و برقراری احکام الهی، اخلاق و تقویت فضایل اسلامی از جمله اهدافی است که سر و کارمندان با کودکان باید به آن توجه کنند.


وی بیان کرد: ایجاد مکان های مناسب برای مراکز و موسسات غیردولتی تحت عنوان اماکن مذهبی یکی از راه های جذب طلاب جدیدالورود به مسائل دینی و مذهبی است که دستگاه ها نیز به این مهم توجه داشته اند.


انتهای پیام/