ساپینتو: باید متحد شویم و با هم کار کنیم/ من معتقدم دوباره قهرمان خواهیم شد


ساپینتو: باید متحد شویم و با هم کار کنیم/ من معتقدم دوباره قهرمان خواهیم شد

سرمربی جدید استقلال تهران ابراز امیدواری کرد که این تیم دوباره قهرمان لیگ برتر شود.


به گزارش ایلنا، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استکال با این باشگاه قرارداد امضا کرد و از استقبال مدیران باشگاه خوشحال شد و گفت: از اینکه به عنوان مربی مشغول به کار هستم، افتخار و خوشحالم. می دانم که به بزرگترین باشگاه ایران و باشگاهی با بزرگترین هواداران جهان پیوستم. او دوست دارد مربی چنین تیمی باشد زیرا برای افتخار و قهرمانی می جنگد. این تیم سال گذشته قهرمان شد و می خواهیم این قهرمانی را تکرار کنیم.


او گفت: “می دانم که خیلی سخت خواهد بود.” ما رقبایی داریم که برای قهرمانی و موفقیت می جنگند و باید سخت تلاش کنیم. امیدوارم دوباره برنده شوم، اما این به تنهایی اتفاق نمی افتد. ما باید متحد باشیم و برای رسیدن به یک هدف بزرگ تلاش کنیم. باید باور داشته باشیم که می توانیم این تکریم را تکرار کنیم.


سرمربی پرتغالی گفت: پس از پذیرش پیشنهاد، ارزیابی کاملی از تیم انجام دادیم، چند بازی را با دستیارانمان تماشا کردیم و شرایط خوبی داشتیم. ما می دانیم که برای موفقیت در چالش پیش رو باید سخت کار کنیم، پیشرفت کنیم و روز به روز قوی تر شویم.


وی افزود: زمانی که فوتبال بازی می کردم خیلی پیگیر بودم و اکنون تمام تلاشم را برای موفقیت به عنوان مربی انجام می دهم. ما بسیار با انگیزه و با انگیزه هستیم تا هر چه زودتر شروع کنیم و به اهداف خود برسیم.


انتهای پیام/