سفر و زیارت اربعین از بنادر مسافری خرمشهر و آبادان


سفر و زیارت اربعین از بنادر مسافری خرمشهر و آبادان

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: زیرساخت های لازم برای زیارت و زیارت اربعین از بنادر خرمشهر و آبادان با هماهنگی ستاد اربعین در حال توسعه است.


به گزارش ایلنا، علی اکبر صفایی در بازدید از بنادر خوزستان گفت: پروژه های خوبی در بنادر خوزستان شناسایی شده است که این یکی از پروژه های عمرانی بندر اروندکنار است و بر این اساس موضوع بندر و بهبود بندر در دستور کار است.


با ذکر اینکه تجهیزات و ماشین آلات لازم را در اختیار بندر چوئبده قرار خواهند داد، تصمیمات جدیدی در لایروبی و دسترسی بندر چوئبد گرفته شده است، ضمن اینکه وضعیت بندر شادگان تقریبا خوب است، این بندر پروژه ای است. ۸۰ میلیارد تومان در حال بهره برداری است و پیش بینی می شود تا هفته دولت به بهره برداری برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از انجام اقدامات خوبی و تدوین برنامه جدید برای حمل و نقل دریایی بندر خرمشهر خبر داد. زیرساخت های زیارتی اربعین و بنادر مسافر خرمشهر و آبادان است.

صفایی با اشاره به اینکه بنادر خوزستان ساماندهی می شود تا شاهد رونق اقتصادی باشیم خاطرنشان کرد: از این طریق باعث ایجاد اشتغال و ارتقای معیشت و رفاه مردم منطقه می شویم.

پروژه های بزرگی در بندر امام در حال ساخت است و پروژه هایی به ارزش بیش از دو هزار میلیارد تن ظرف یک هفته به بهره برداری می رسد، گفت: بندر امام ظرفیت جدیدی در حوزه کالاهای اساسی خواهد داشت.


انتهای پیام/