شبکه پنج «قرار» در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع).


در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع).

شبکه پنج سیما در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) با ویژه برنامه زنده «قار» مشتاقان و شیفتگان امام حسین (ع) را همراهی می کند.


به گزارش روابط عمومی شبکه ایلنا پنج سیما، این ویژه برنامه که توسط گروه آموزشی شبکه پنج سیما تقدیم مردم ایران می شود از ساعت ۹:۳۰ صبح روز تاسوعای حسینی (ع) در حال پخش است. ۱۳:۳۰ اجرای عالی توسط احمد شفا زاده خواهد بود


دوربین های قرار شبکه پنج سیما مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روز تاسوعا به صورت زنده و زنده از اماکن مذهبی تهران پوشش می دهند و به صورت زنده نیز به ایشان لینک می دهند. مراکز استان در زمان استراحت برنامه این ویژه برنامه روز تاسوعای حسینی به اقامه نماز ظهر و عصر از مسجد مقدس عبدالعظیم الحسنی (ع) می پردازد.


و روز یکشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۱۷:۱۰ مجله قرار در تاسوعای حسینی (ع) فیلمی از تجمع نمایندگان مذهبی و مردم در عزاداری حسینی در ورامین منتشر کرد.


ویژه برنامه قرار عاشورای حسینی (ع) دوشنبه ۲۶ مرداد ساعت ۹:۳۰ روی آنتن می رود. در این روز این ویژه برنامه به پخش زنده مراسم عزاداری عصر عاشورا در مکان های مختلف تهران از جمله بازارهای تهران و اماکن مذهبی و اقامه نماز ظهر عاشورا از دانشگاه تهران در جمع بزرگواران می پردازد. فیلم های عزاداری هموطنان از مراکز دیگر استان و از استان تهران در قسمت های دیگر برنامه قرار داده شده است.


ضبط تصویری خطبه شب عاشورا یکشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۲۰:۴۰ از مصلی رضوی با مداحی سید امیر حسینی و حاج حسین سازور از دیگر حواشی این برنامه خواهد بود. روز عاشورا.


به طور مشخص گفت و گوی ترکیبی «واحه» یکشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۲۱ میزبان مادر شهید سردار عدی است. زینب پور ابراهیم مجری برنامه در واحه گفتگویی متفاوت و شنیدنی با خانم قریشی مادر این شهید بزرگوار درباره ارادت ایشان به امام حسین (ع) و خاطرات زندگی شخصی ایشان خواهد داشت. در مورد ایثار و شهادت و مراسم عزاداری در زنجان برای حضار.


انتهای پیام/