شجاعت مردم محلی قربانی حملات شیمیایی در سراسر کشور شناخته شده است


شجاعت مردم محلی قربانی حملات شیمیایی در سراسر کشور شناخته شده است

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مردم این مناطق از چالش بزرگی چون مقاومت عبور کرده اند، از استاندار، استاندار و سایر مسئولان اقلیم کردستان خواست به طور ویژه به مشکلات مناطق آسیب دیده از حملات شیمیایی رسیدگی کنند. در دوران حفاظت مقدس و این مسئولیت، دولتمردان را برای خدمت به آنها دو چندان می کند.


به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی در ادامه طرح سفر دولت مردمی به اقلیم کردستان در جمع اهالی روستای کلاجی سروآباد گفت: شجاعت و مقاومت جانانه مردم این منطقه در مقابل صدام هجوم و ناباوری حسین در سراسر جهان نه تنها در کردستان، بلکه در میان همه مردم کشور ما رواج دارد و اساسا تاریخ این خطه حکایت رکود و شجاعت است.


رئیس جمهور با بیان اینکه مردم این مناطق در همان روزهایی که کشورمان مورد تهاجم قرار گرفت توانستند خانه ها و روستاهای خود را ترک کنند و به مناطق امن بروند، ادامه داد: به دلیل خطر جنگ، مردم روستای کلاجی و امثال آن قهرمانانه در برابر دشمن زمینی و مقاومت آنها قیام کرد، شجاعت، شجاعت را باید قدر بدانیم.

وی با تاکید بر اینکه همه باید قدردان جایگاه و مقاومت مردم کردستان به ویژه مردم این مناطق باشیم، گفت: قبل از سفر من به استان، هیئت از مناطق مختلف استان بازدید و با مشکلات از نزدیک آشنا شدند. بیکاری. افراد شناسایی می شوند و تصمیم گیری می شود.

رئیس جمهور از فرمانداران، فرمانداران و سایر مسئولان خواست به طور ویژه به مشکلات این منطقه رسیدگی کنند و مردم این منطقه از چالش بزرگی مانند مقاومت دوران دفاع مقدس عبور کرده اند. ما خدمتگزار همه مردم هستیم، اما قهرمانی این مردم وظیفه خدمت به دولتمردان را دو چندان می کند.

رئیسی خطاب به جوانان این مناطق گفت: باید به عزت پدر و مادر خود افتخار کنید که در مقابل سبعیت و جنایت دشمن ایستادند.

در ادامه صحبت های رئیس جمهور به جای اینکه در مرکز بنشینم ترجیح دادم به جمع مردم بیایم و مشکلاتشان را با چشم خودم ببینم و مشکلاتشان را حل کنم، دانشگاهی است. مسئولان استانی این موضوع را جدی گرفته و تاکید کردند که مرکز تلاش خواهد کرد تا شرایط لازم را برای حل معضل بیکاری فراهم کند.

رئیسی با اشاره به اینکه تصمیمات دولت برای حل مشکلات استان در جلسه شورای اداری با حضور مدیران استان، شهروندان و نمایندگان رسانه ها تشریح می شود، گفت: خوشحالم که در جمع شما هستم. من خود را مظهر رضایت و علاقه خود به نظام جمهوری اسلامی می دانم و افتخار می کنم که خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی هستم.


انتهای پیام/