شرایط نوار فیزیکی – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


فیزیوتراپیست

بدنسازی یا معاینه بدن در تجزیه و تحلیل ترکیب بدن مانند درصد روغن ، آب ، ماهیچه ، استخوان ، املاح ، کاهش وزن و چاقی ، چاقی و چاقی ، شاخص وزن بدن (BMI) ، میزان مصرف چربی بدن بسیار مفید است. دستگاه هوای یکپارچه بر روی یک موتور الکتریکی کار می کند و در برابر جریان الکتریکی در بافت های بدن مقاومت می کند. با توجه به این مقاومت ، میزان بافت بدن تعیین و با مقادیر طبیعی بیان شده در دستگاه مقایسه می شود. به این ترتیب می توانید تصویر کاملی از فرم بدن خود و جزئیاتی که نیاز به توجه دارند ، بدست آورید.

تجزیه و تحلیل فیزیکی: (Tanita BC-418 Physical Analist) BC-418

ابزار اندازه گیری بدن (ابزار تجزیه و تحلیل بدن) ابزاری است که برای تجزیه و تحلیل کامل بدن استفاده می شود. این ابزار یک ابزار ساده ، سریع و غیر تهاجمی برای اندازه گیری ترکیب بدن است. Tanita 418-BC یک ابزار اندازه گیری بدن است که با استفاده از توان الکتریکی ، درصد و میزان چربی (FM) ، کاهش وزن (FFM) ، میزان عضله و چربی به طور جداگانه دست چپ ، دست راست ، پای چپ ، پای راست و بدن ، محاسبه می شود. توده عضلانی و چربی و میزان متابولیسم پایه (BMR).

این دستگاه ولتاژ بسیار ضعیفی برای اندازه گیری فوریت بدن (مقاومت الکتریکی) ارسال می کند. بنابراین ، به عنوان یک قاعده ، کاربران باید از این دستگاه با پای برهنه استفاده کنند. علاوه بر این ، از آنجا که امپدانس با توجه به توزیع مایعات بدن نوسان می کند ، توجه به نکات کلیدی قبل از آزمایش برای تأیید نتایج آزمایش اندازه گیری بدن بسیار مهم است. عدم توجه به هر یک از این عوامل ممکن است منجر به انحراف جزئی از نتایج آزمایش شود:

• برای جلوگیری از خطاهای احتمالی در مقادیر برآورد شده ، نباید قبل از اندازه گیری فعالیت بدنی شدید انجام دهید و در صورت انجام این تمرین ، باید به اندازه کافی استراحت کنید. این به این دلیل است که ورزش سنگین می تواند به طور موقت بر ترکیب بدن شما تأثیر بگذارد.
• برای به دست آوردن نتایج دقیق در دوزهای مختلف ، اندازه گیری ها باید در هر زمان یکسان باشند (به عنوان مثال ، قبل از رفتن به حمام و دوش گرفتن) زیرا تغییرات آب بدن و دمای بدن می تواند تأثیر بسزایی در اندازه گیری داشته باشد. به

بلافاصله بعد از حمام یا سونا آزمایش نکنید زیرا تعریق ترکیب بدن را تغییر می دهد.

• زنان باید در دوران قاعدگی آزمایش را متوقف کنند زیرا احتباس مایعات منجر به عوارض جانبی می شود.
از تمیز بودن پاهای خود اطمینان حاصل کنید ، زیرا خاک یا کثیفی می تواند مانعی برای امواج نور باشد.
• قبل از غذا معاینه فیزیکی انجام دهید. تا 2 ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی بخورید زیرا نوشیدن بیش از حد غذا / مایع ممکن است باعث گزارش نادرستی دستگاه شود.
• هنگام استفاده از اجزای بدن ، موردی مانند تلفن همراه را منتقل نکنید زیرا ممکن است بر عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *