صعود فلز همراه خود صدرنشینی به ۱/۸ آخرین


صعود فولاد با صدرنشینی به ۱/۸ نهایی

شاگردان جواد نکونام سودآور شدند همراه خود جذب می کند مقابل شباب الاهلی امارات بعنوان گروه اول گروه C مجوز صعود به ۱/۸ آخرین لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.


به گزارش خبرنگار ایلنا اجتناب کرده اند خوزستان، ۲ گروه فلز ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شباب الاهلی امارات، اجتناب کرده اند ساعت ۰۰:۴۵ دقیقه بامداد در این زمان ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در فینال دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند.


شاگردان جواد نکونام {در این} دیدار مقابل گروه پرستاره اماراتی همراه خود منصفانه تفریحی حساب شده، نیمه اول را با بیرون گل به رختکن رفتند.


همراه خود آغاز نیمه دوم، فولادی ها به حمله ها شخصی افزودند به همان اندازه اینکه در دقیقه ۷۱ به ۱ پنالتی کف دست یافتند؛ این پنالتی را شیمبا به گل تغییر کرد.


در یکپارچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۸۲ روی خطا غیرمعمول عارف آقاسی دروازه فلز توسط الغسانی باز شد به همان اندازه کار به جذب می کند کشیده شود.


همراه خود این جذب می کند کدام ممکن است به همان اندازه بالا تفریحی محافظت شد، مشاور ایران ۱۲ امتیازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود محافظت جایگاه نخست شخصی شناخته شده به عنوان صدرنشین گروه سوم راهی در اطراف حذفی شد.


شباب الاهلی هم همراه خود ۱۰ امتیاز شناخته شده به عنوان گروه دوم اجتناب کرده اند این گروه صعود کرد.


در تولید دیگری تفریحی این گروه نیز آهال ترکمنستان توانست شیوع نیمه اول را تکرار کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان همراه خود حساب۴-۲ اجتناب کرده اند سد الغرافه قطر بگذرد.


فلز در این دوران اجتناب کرده اند مسابقات با بیرون شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها همراه خود ۲ گل خورده، ادعا کردن AFC را به کف دست آورد.


IMG_۲۰۲۲۰۴۲۷_۰۳۰۷۲۷


انتهای پیام/