طالقانی: سه سال خونریزی برای تاج و تخت/ بازی با آبروی مردم کار عده ای شده است


طالقانی: سه سال خونریزی برای تاج و تخت/ بازی با آبروی مردم کار عده ای شده است

یکی از اعضای سابق هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: اخیراً به نظر می رسد بازی به نام مردم به کار چند نفر تبدیل شده است.


به گزارش ایلنا، عبدالکاظم طالقانی درباره صحبت های مهدی تاج در برنامه امروز ورزشگاه گفت: فکر می کنم صحبت های امروز افکار عمومی و مردم را نسبت به نیمه تاریک ماجراهای فوتبال کشورمان در سه سال اخیر روشن کرده است. در واقع آنچه رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس و هیئت مدیره سابق را در این مدت ساکت نگه داشت، جلوگیری از خیانت به وکلای طرف مقابل بود.


وی ادامه داد: به نظر می رسد این روزها بازی با آبروی مردم کار عده کمی است. افرادی که به اشتباه وارد ورزش شدند و الان رقیب هم هستند. مردمی که در دولت قبل تا جایی که توانستند بر علیه فدراسیون فوتبال زهر پاشیدند و جالبتر اینکه تا الان دست از شرارت خود برنداشته اند. آقایان بس کنید.


وی خاطرنشان کرد: چه خوب است که صحبت های تاج امروز با استقبال بسیار مثبت افکار عمومی مواجه شد. سه سال درد و رنج و همه موانع تا رای گیری برطرف شد. فکر می کنم امروز می توانست چیز دیگری بگوید اما حیا اجازه نداد.


وی ادامه داد: مثال معروفی در ادبیات ما وجود دارد که یک روز دو دختر با هم دعوا کردند که قاضی می خواهد پسر را به دو قسمت تقسیم کند. آن موقع مادر واقعی می گوید این بچه من نیست تا شاهد مرگ پسرش نباشم. من معتقدم ورزش به محیطی سالم و بدون استرس باز خواهد گشت.


طالقانی اضافه کرد: همانطور که اعضای هیئت مدیره قبلی فدراسیون بر حق هستند، از امروز به بعد هرکسی که بخواهد به هر شکلی بدنام کند با پاسخ مناسب مواجه خواهد شد. این سکوت به نفع منافع ملی بود تا در دادگاه عالی ورزش رای صادر شود و از این پس به هر موضوع اشتباهی پاسخ داده می شود. هشتم شهریور محافل فوتبالی رئیس آینده خود را می شناسند و امیدوارند در روزهای آینده بهترین اتفاقات این رشته ورزشی تکرار شود.


انتهای پیام/