غذاهای لاغری رایگان – غذاهای کوچک


وعده های غذایی کوچک رایگان است
وعده های غذایی کوچک رایگان است

وعده های غذایی کوچک رایگان است

آیا می خواهید در کمترین زمان ممکن وزن کم کنید و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید ورزش کنید؟ آیا در حال برنامه ریزی برای مهمانی یا رویدادی هستید و می خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید؟

برای این منظور بهتر است غذاهای سالم و فعال انتخاب کنید و با قرص ها و مکمل های کوچک به جراحی نروید.

یکی از دغدغه های مردان و زنانی که دوست دارند قوی باشند ، کاهش سوختگی شکم و کمر و چربی است. رژیم غذایی سالم و پرهیز از غذاهای چرب و چرب و ورزش به شما کمک می کند تا از چاقی که در جاهای دیگر یافت می شود ، به ویژه چربی شکم جلوگیری کنید.

مهمترین نکته در هر رژیم غذایی این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی کاملاً ناسالم و خطرناک است.

برای دستیابی به کاهش سریع وزن ، دستورالعمل ها و نکاتی وجود دارد که با رعایت این دستورالعمل ها می توانید چربی شکم را به سرعت و به راحتی از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن به صورت سالم و رایگان وجود دارد ، کاهش و افزایش وزن بیش از حد برای بدن و فرد مضر است ، چنین انعطاف پذیری باعث تأمین غیر مستقیم مواد مغذی و مواد معدنی بدن می شود و بیماری های زیادی را ایجاد می کند. رهایی از چاقی و بیماریهای مرتبط با چاقی یکی از بزرگترین دغدغه های بشری در جامعه ما است که ما در تلاش هستیم آن را ریشه کن کنیم.

یک برنامه ساده کاهش وزن در 30 روز:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن هر ماه ، مهمترین نکته این است که بپذیرید اضافه وزن و چاقی ندارید ، که اعتماد به نفس شما را از بین می برد.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه ای را تعیین کنید. من می دانم که می توانید غذاهای ناخواسته را در یک روز از دست بدهید. اما کمی تکان دهنده است که وقتی یک رژیم غذایی باعث می شود در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید ، این به طور کلی برای شما خوب نیست سلامتی؛ پس از پایان همه چیز و شما می توانید پس از چند روز بازگشت به وزن قبلی خود بیمار شوید ، باید منتظر بمانید و هدف خود را تعیین کنید. کاهش دو یا سه پوند در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان به آن دست یافت و در بدن شما منعکس شد ، بنابراین قبل از اینکه هدفی را تعیین کنید ، خوب فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی:

هر روز ورزش هوازی انجام دهید. برای کسانی که فقط می خواهند شروع کنند ، پنج دقیقه در هفته ورزش کافی است و به موقع می توانید آن را به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه چیز به شما بستگی دارد. روزهای ورزش و ورزش را از دست ندهید ، بله ، اگر واقعاً می خواهید وزن خود را کاهش دهید!

می توانید با چند دقیقه گرم کردن شروع کنید و با تمرینات کششی پایان دهید.

4- نوش جان:

علاوه بر این که نوع غذایی که می خورید مهم است ، باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 شب از خوردن شام خودداری کنید. زیرمجموعه ها بیشتر چاقی ناشی از غذاهای ناخواسته است که می توانیم بین وعده های غذایی در هر زمان بخوریم ، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کنیم.

این غذای بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با کیک های خوشمزه پر کنید. مصرف کافئین را تا حد ممکن محدود کنید.

5- انجام تمرینات استقامتی:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد.هنگامی که تمرینات هوازی انجام می دهید ، سپس تمرینات استقامتی را به مدت 10 دقیقه انجام دهید. سعی کنید از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی خانم ها از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- قدم بزنید:

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. بله ، شما باید ترکیبی از پیاده روی و ورزش های هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. 45 دقیقه پیاده روی صبحگاهی می تواند 160 کالری بسوزاند. لطفا. و سرعت کاهش وزن را دو برابر می کند.

7- پله:

کسانی که مرتباً از پله ها بالا می روند. سریعتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند وزن خود را کاهش دهید.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله کنید ، مطمئناً کالری بیشتری می سوزانید و روند کاهش وزن سریعتر اتفاق می افتد. مهمترین قسمت در مورد بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب را افزایش داده و بیشتر عرق می کند. می توانید این کار را به مدت 5 دقیقه انجام دهید و روزی سه بار ورزش کنید و تا پایان ماه ، تأثیر آن را بر بدن خود خواهید دید.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون راه خوبی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما هر چیزی را که می خورید می سوزاند ، که به خودی خود به شما کمک می کند 3 پوند در ماه وزن کم کنید.

9- پروتئین بخورید:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود شما غذاهای ناسالم نخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع در بدن خود مشاهده کنید ، رژیم غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.اما مراقب باشید بیش از یک موز در روز نخورید. سیب زمینی شیرین یا سیب نخورید ، زیرا برای سلامتی مفید است. از بیش از یک تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند جو دوسر ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. ، غذاهای چرب خیابانی سرشار از چربی.

11- شکر نخورید:

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای کاهش وزن انجام دهید این است که قند خود را پایین بیاورید بستنی را از کیک ها و بیسکویت ها بگیرید ، که همه آنها دشمنان شما هستند. این کار متابولیسم شما را کند کرده و کاهش وزن را متوقف می کند.

12- نوشیدن چای سبز:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در طول روز باعث افزایش متابولیسم و ​​کاهش سریع وزن شما می شود همچنین می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش کمک کند.

یک فنجان صبح یک بعد از ظهر با یک میان وعده و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در یک ماه کاهش دهید ، هر روز دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم بدن را دفع کرده و هیدراته نگه می دارد. همچنین ، هر بار که می خواهید آب بنوشید ، یک بطری کوچک را پر کنید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا خوردن حتما یک لیوان آب بنوشید به این ترتیب کالری کمتری می خورید و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید ، باعث می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و باعث ناراحتی شوید. علاوه بر این ، هنگام غذا خوردن ، باید به آن نگاه کنید و کمتر غذا بخورید. این به شما کمک می کند تا درست غذا بخورید و به اندازه کافی غذا بخورید تا از دست بدهید. وزن.

15- کپی هفته ای یکبار:

سعی کنید این کار را در روز جمعه یا هر روز دیگری که می خواهید انجام دهید ، می توانید غذاهایی را که بیشتر از آن لذت می برید بخورید ، اما اطمینان حاصل کنید که این کار را فقط یک بار در هفته تکرار نکنید.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از ورزش یک فنجان قهوه داغ بنوشید اما این قند نیست.افرادی که مورد آزمایش قرار گرفته اند در یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن خود مشاهده کرده اند.

17- کمی بخوابید:

یکی از مهمترین رازهای کاهش وزن ، داشتن خواب کافی است. اگر روزانه حدود 8 ساعت بخوابید ، شانس کاهش وزن خود را افزایش می دهید. این به این دلیل است که وقتی بدن در وضعیت پایداری قرار دارد ، بهترین عملکرد را دارد.

18- از غذاهای پرمصرف پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که شما به مرور زمان سالم می مانید و از بدن خود محافظت می کنید زیرا اکثر غذاهای پرمصرف هیچ تاثیری ندارند.

19- ثابت قدم باشید و تشویق کنید:

آخرین و مهمترین عامل در کاهش وزن انگیزه و هماهنگی است: اگر بتوانید همه موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچکس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در یک ماه رژیم های کاهش وزن:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و روغن های گیاهی بهترین چیزهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • هنگام پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • از دسر زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی و عسل را به عنوان میان وعده سرو کنید.
 • خیلی دور بروید و می توانید داغ بدوید.
 • برای جلوگیری از تجمع روغن تابستانی از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای کنترل ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • مطمئن باشید که کالری بیشتری نسبت به چیزی که می خورید ، می سوزانید.
 • هدف خود را برای کاهش وزن بنویسید.
 • رژیم غذایی خود را محدود کنید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • وعده های غذایی کوچک بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید غذاهای یددار بخورید.
 • پروتئین های ضخیم مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول و چربی سوزی را نیز تنظیم می کنند.
 • مطالعات نشان داده است افرادی که ویتامین C بیشتری مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • التهاب معده را درمان کنید.
 • برای حفظ وزن سالم بدن ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتیکیسم استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای کم گلوکز بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی های اشباع شده می تواند منجر به تجمع چربی در اطراف معده و سایر اندام ها شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری است ، در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین حاوی 4 کالری است. علاوه بر این ، بر خلاف تصور رایج ، چربی ها در بین عناصر درشت مغذی تأثیر کمتری دارند ، به این معنی که شما سریعاً بعد از خوردن رژیم غذایی چرب احساس گرسنگی می کنید تا یک رژیم پروتئینی یا کربوهیدرات بالا. چربی همچنین دارای خاصیت کالری کمی است ، به این معنی که بدن از انرژی کمتری برای تجزیه چربی ها استفاده می کند. در مقابل ، پروتئین دارای اثر حرارتی بالاتری است ، به این معنی که بدن در این فرآیند از بخش قابل توجهی از کالری از غذاهای پر پروتئین استفاده می کند. به شکستن و هضم غذا.

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی خود حذف نکنید. اسیدهای ضروری (موجود در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات خام) برای حفظ عملکرد مناسب بدن ضروری هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و باید با رژیم غذایی دریافت شوند. در مقابل ، از چربی های اشباع (که در غذاهایی مانند گوشت و شیر یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی ها نسبت به اسیدهای چرب باعث تجمع و چربی بیشتر می شوند. بدن همچنین برای مقاصدی به مقدار بسیار کمی اسیدهای چرب نیاز دارد ، اما در صورت نیاز قادر به تولید آنها است.

نوع دیگری از چربی ، چربی ترانس ، باید از رژیم غذایی حذف شود. این چربی ها در فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده در صنایع غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می شوند. تبادل چربی ها علاوه بر اثرات مضر سلامتی ، می تواند باعث چاقی شود ، حتی اگر کل کالری تحت کنترل باشد.

در یک مطالعه روی میمون ها ، اسیدهای چرب به رژیم غذایی یک گروه از میمون ها و اسیدهای چرب اشباع نشده مانند روغن زیتون به رژیم غذایی همه میمون ها اضافه شد و همه آنها به یک اندازه کالری دریافت کردند. چاقی در میمون هایی که از چربی استفاده می کردند 2.7 درصد بود ، در حالی که در گروه دیگر 1.8 درصد (خوردن چربی های اشباع).

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *