فرمانده کل قوا از فرماندهی انتظامی تهران در رابطه با سرقت اخیر تشکر کرد


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار «حسین اشتری» در پیامی کشف سرقت یک صندوق امانات از بانک ملی را به شعبه تهران انتظامی ایران بزرگ تبریک گفت. در این پست می خوانید:

سردار سرتیپ حسین رحیمی فرمانده انتظامی شهرستان تهران

کشف سرقت یک گاوصندوق از بانک ملی دانشگاه صفحه دیگری به موفقیت پلیس جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد.

اعتراف سارقان در این پرونده نشان از پیچیدگی آن دارد که بازپرسان و کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بر خلاف میل، هوش، سرعت، توانایی و اقتدار کارکنان مجرم شناخته شده و به مردم آسیب رسانده اند. شاد باشید و قدردانی کنید

این کار پرافتخار پلیس امنیت و اعتماد مردم را بازگردانده و در تحقق شعار همیشگی «مردم و امنیت اجتماعی خط قرمز ماست» و «پلیس همیشه حافظ جان و مال و مال است» تلاش زیادی کرده است. اجتناب ناپذیر. و کرامت مردم.»» او کار درستی کرد.

جناب محترم، موفقیت بزرگ نیروی انتظامی و مجاهدین در راه خدا و در راه مجاهدین نیروی انتظامی تهران بزرگ را به فرماندهان، کارآگاهان و افسران این فرماندهی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. اینجانب ضمن قدردانی از زحمات حکیمانه خداوند متعال و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام مأموریت خود تحت رهبری حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم. ، مقام معظم رهبری.