«فضای مجازی» ابزاری برای تضعیف دشمن امروز ایران استبه گزارش ایلنا، سردار سرتیپ حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در نشست بسیجیان شرکت هواپیمایی آسمان با حضور مدیران عامل شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و آسمان سخنرانی کرد. : شهدای امروز ما رزمندگان عصر آینده هستند، بسیجیان ما بسیجیان عصر آینده هستیم، سربازان ما سربازان عصر امام زمان (عج) هستند.


وی گفت: پس از اعلام گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار دشمن شدیدتر و دشمنی ها تشدید شده و امروز مهمترین ابزار تضعیف قدرت دشمن است. کشور استفاده از فضای مجازی است.


فرمانده سپاه تهران بزرگ محمد رسول الله (ص) افزود: در تاریخ کشور ما یک روز مورد هجوم قراردادها، یک روز حمله، یک روز با رشوه و یک روز با وعده وعید قرار گرفت، اما امروز چه زمانی مورد حمله قرار گرفت. ایران اسلامی قوی شود در کشور ما هیچ نیرویی اجازه دست زدن به آن را ندارد.


با اشاره به اینکه در ماه های اخیر عملیات روانی زیادی علیه نیروهای امنیتی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی امروز سربازان امان زمان (عج) مظلوم و در عین حال قوی و شجاع در مقابل اغتشاشگران هستند.


سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده ادامه داد: یکی از شبهاتی که در ماه های اخیر به وجود آمده این است که مستکبرین اگر قبل از انقلاب با ما دشمنی داشتند با ما دشمنی می کنند چرا که ما در دوران انقلاب انقلابی فکر می کردیم و عمل می کردیم. ۲۸ اوت ۲۰۳۲ گواه این واقعیت است.


سردار حسن زاده عدم همکاری مردم با اغتشاشگران و دشمنان در حوادث اخیر را مورد تاکید قرار داد و بر خشم آنان در دیدار اخیرشان در یکی از کشورهای عربی تاکید کرد و تلفات جانی را بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نفر تخمین زد، کشته شدگان نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، غیرنظامی یا … خود آشوبگران؛ چون با وجود اینکه فقط به دنبال افزایش مرگ و میر بودند، مردم به آشوبگران نپیوستند و این پیش بینی غلط از آب درآمد و قدرت نرم نظام را نشان داد.


وی بیان کرد: این ملت اگرچه مشکلات معیشتی و اقتصادی دارد اما میزان آگاهی و دشمنی مردم بالاتر از این مشکلات است و این عاملی است که موجب پیروزی نظام اسلامی و ملت ایران می شود.


از این رو در پایان این مراسم مدافع مقبره عبدالله اسکندری، آرمانعلی وردی فعال امنیتی و سلمان امیر احمدی فعال امنیتی با اهدای لوح به خانواده معظم شهدا لوح تقدیم کردند. ابراز قدردانیانتهای پیام/