فیلم‌های برگزیده به اولین گروه از اتاق‌های فکر مستقل به ریاست شهاب حسینی ارائه شد


فیلم‌های برگزیده به اولین گروه از اتاق‌های فکر مستقل به ریاست شهاب حسینی ارائه شد

فیلم های کوتاه تولید شده در اولین جشنواره مرکز تحقیقات مستقل که از ۲۸ تا ۷ تیرماه به دبیری شهاب حسینی برگزار می شود، ارائه شد.


به نقل از روابط عمومی، جشنواره پژوهشکده مستقل ایلنا اولین دوره خود را با حضور ۴۰ فیلم کوتاه از بیش از ۴۰۰ محصول خصوصی و با حمایت فیلمسازان جوان برگزار می کند. به سرپرستی شهاب حسینی، یک سالگی این مجموعه با همکاری موسسه فرهنگی هنری دی از ۲۸ تا ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.


همچنین در مراسم خصوصی اختتامیه، آثار برتر در ده بخش با حضور داوران و مدیران جشنواره انتخاب خواهند شد.


همچنین انتخاب آنلاین آثار با همکاری پلتفرم های هاشور، ویدیو و تیوال آغاز شده است.


شهاب حسینی رئیس و دبیر جشنواره، رائد فریدزاده مشاور، سعید دشتی دبیر اجرایی، ساناز ارجمند مدیر برنامه ریزی، محیا صدری مدیر بازاریابی و آوا فیاض مدیر پروژه هستند. مدیر روابط برای این تعطیلات


اسامی آثار راه یافته به جشنواره فیلم کوتاه «اندیشکده مستقل»:


۱. «آدمی زاد» کارگردان: محمدرضا نورمندی پور


۲. آزیت، کارگردان: فریما بهرامی، ماهان طالبیان


۳. «س» کارگردان: حامد اصلانی


۴. «اعلامیه» کارگردان: معین ضرابی


۵. «اجباری» کارگردان: جواد هورشا


۶. «بندیها» کارگردان: جلیل شریعتی فر


۷. «بی پدر» کارگردان: علی مقدم


۸. «نقض» کارگردان: محمد رحمتی


۹. «تاول» کارگردان: مرتضی شمس


۱۰. «تست دوربین» کارگردان: صحرا اسداللهی


۱۱. «وای» کارگردان: داریوش علیزاده


۱۲. «یشم» کارگردان: آرش حیاتان


۱۳. «هدتو برسون» کارگردان: آیدا تبیانیان


۱۴. «هاتور» کارگردان: محمود محمدیان


۱۵. «درد سبک» کارگردان: پویا نبی


۱۶. «دکال» کارگردان: بابک مصطفوی


۱۷. «دشنه» کارگردان: سامان تفرشی


۱۸. «آخرین دوش» کارگردان: نازنین کریمی


۱۹. «دیروز» کارگردان: علی گیتی نورد


۲۰. «راز باکا» کارگردان: صالح علوی زاده


۲۱. «سایه فیل» کارگردان: آرمان خوانساریان


۲۲. «سرفه سیاه» کارگردان: رضا توفیق جو


۲۳. «بررسی سی تومان» کارگردان: محمدرضا عبدالملکی


۲۴. «شبده» کارگردان: سیاوش فرهادی


۲۵. «شوتایم» کارگردان: میلاد باوفا


۲۶. «صد و بیست و یک روز بعد» کارگردان: حسین فاطمیان


۲۷. «شیرینی تاریکی» کارگردان: میترا رسمحمدی


۲۸. «عواقب خروج» کارگردان: سعید حسنلو


۲۹. «کاک ایرج» کارگردان: جمشید فرجووند


۳۰. «کاور» کارگردان: وحید الوندی فر


۳۱. «کویز» کارگردان: محمدرضا اکبریان


۳۲. «گالین» کارگردان: عزت الله فراز


۳۳. «گوشه پوسیده مرگ» کارگردان: امیر کرمی


۳۴. «لیبیدو» کارگردان: سعید دشتی


۳۵. «ماجان» کارگردان: فردین انصاری


۳۶. «معشوم» کارگردان: حسین میزرم محمدی


۳۷. «ما مقصریم» کارگردان: امیر نصیری دهگان


۳۸. «مبل راحتی» کارگردان: عرفان احتشامی


۳۹. «هجرو» کارگردان: افشین اهلیک


۴۰. «دایره عادی» کارگردان: نوا رضوانی


انتهای پیام/