قدرت ناوگان ارتش همچنان در حال افزایش است


قدرت ناوگان ارتش همچنان در حال افزایش است

امیر دریادار دوم نصری گفت: توان و اقتدار ما بر اساس توانمندی نیروهای داخلی بیش از پیش در حال افزایش است.


امیر دریادار دوم «فرامرز نصری» ایلنا معاون آموزشی و آموزشی نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز (شنبه) در مراسم دانش آموختگی علمای بغلالعلوم نداجای رش با اشاره به ژئوپلیتیک سخنرانی کرد. وی با بیان جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه گفت: اسلام در جایگاهی قرار دارد که می تواند بر جهان تأثیر بگذارد.


معاون آموزش راهبردی نیروی دریایی ارتش با اشاره به طمع این منطقه از استعمار جهان خاطرنشان کرد: بستر دریا امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و قدرت دریا برای اهداف نظامی، اقتصادی و عملیاتی نیز مهم است. بستر دریا در راستای رشد و توسعه کشور است.


امیر نصری نیروی دریایی و نیروی دریایی را موتور محرکه قدرت دریایی می داند و می گوید: امروز کشورهای قدرتمند برای نشان دادن قدرت خود ناوگان خود را به نمایش می گذارند.


وی با تاکید بر اهمیت پرسنل آموزش دیده داخلی گفت: با رهبری دریادار ایرانی حرکت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشدید شده و اقدامات خوبی انجام شده است و قدرت و اقتدار ما بیش از پیش در حال افزایش است.


معاون آموزش و آموزش ناوگان راهبردی نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی برای انجام مأموریت نیروی دریایی ارتش نیروی انسانی توانمند، با انگیزه، علمی و فنی را تربیت خواهد کرد. بسیار موثر.


نداجا رشت معاون آموزش و پرورش حرفه ای دریانوردی باقرالعلوم(ع) نیز در این مراسم گفت: جوانان فرهیخته شرکت کننده در این گردهمایی به رسالت خود واقف بوده و آماده پاسداری از عزت و استقلال این جامعه هستند. جهت، رهبری ولایت، ایثار، ایثار، شجاعت. کشور


احمد اصغر صادقی نداجا با اشاره به نقش مهم مرکز آموزش حرفه ای نیروی دریایی بغلالعلوم(ع) رشت خاطرنشان کرد: آمادگی رزمی و توانایی این جوانان در انجام وظایف محوله برای همگان تعجب آور و تعجب آور است.


وی در ادامه گفت: مرکز آموزش تخصصی دریایی بگرالعلوم (ع) نداجا رشت در تلاش است تا با استفاده از ظرفیت خود در جهت ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی در راستای تربیت نیروی انسانی کارآمد طبق فرمایشات مقام معظم رهبری گام های موثری بردارد. انقلاب


انتهای پیام/