قلب قهرمان نماز با صدایی جذاب می تپد


قلب قهرمان نماز با صدایی جذاب می تپد

رؤسای دولت های هفتم و هشتم درگذشت رئیس سازمان اطلاعات را تسلیت گفتند.


به گزارش ایلنا، رئیس دولت هفتم و هشتم، رئیس بنیاد باران، حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی در پیامی درگذشت حجت الاسلام سیدمحمود دعایی را تسلیت گفت.


متن این پیام به شرح زیر است.


بسم الله الرحمن الرحیم


در سوگ همه کسانی را که با عشق و شعور، ایمان و عمل، شور و درایت، سربلندی و خضوع و راستی در محضر مبارکش اسلام و ایران را سرافراز می کنند، سوگواریم. خواستنی، جذاب و با اعتماد به نفس.


می خواهم بگویم حضرت سید محمود از بدو تأسیس نهضت منتهی به انقلاب اسلامی، بدون هیچ ادعایی در کنار #امام در خدمت مردم ایستاد و تاوان آن را پرداخت. آمارها نشان می دهد که ایران موانع بسیاری از جمله مهاجرت و رفاه را پشت سر گذاشته و به شدت نیازمند یک مرحله مثبت در انقلاب و تشکیل ارتش مردمی است.


او اگرچه از عهد و پیمان خود با امام و انقلاب دست برنداشت، اما از تنگ نظری ها و جنایت ها و اعمال شیطانی که به نام انقلاب و اسلام انجام می شد متنفر بود و به جای دور شدن از انقلاب، دل قهرمانش را به سوی خود کشید. سیستم.


و امروز!


یک روز تلخ برای ما


معشوق ما میهمان الطاف و رحمت الهی است و انشاالله از خواننده الطاف حضرت حق اجر پاکی و نیکی و مجاهدت نصیبش خواهد شد.


این مصیبت وارده را به همه عاشقان ایران زمین، مدافعان عزت، شادی و سربلندی ملتمان، وفاداران به اسلام و انقلاب و شیفتگان، دوستان و یاران این سعید بزرگ تسلیت عرض می کنم. بویژه خانواده محترم ایشان و همسر مهربان و فرزندان گرانقدر ایشان از درگاه خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.


یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.


سید محمد خاتمی


۱۵ ژوئن ۱۴۰۱


انتهای پیام/