قیمت طلا همانطور که صحبت می کنیم سه شنبه در بازارهای جهانی؛ ۱۴۰۱/۰۱/۲۳


قیمت طلا همانطور که صحبت می کنیم سه شنبه در گذشته اجتناب کرده اند تخلیه آمار تورم در آمریکا همراه خود افزایش بازدهی خزانه داری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش خوب ارزش دلار کاهش کشف شد…

بهایی طلا امروز، سه شنبه، بازار جهانی;  1401/01/23بهایی طلا امروز، سه شنبه، بازار جهانی;  1401/01/23

قیمت طلا در روز سه‌شنبه، پیش اجتناب کرده اند تخلیه آمار تورم در آمریکا، همراه خود بازگشت خزانه‌داری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش خوب ارزش دلار کاهش کشف شد کدام ممکن است می‌تواند به سرمایه‌گذاران کمک تنبل به همان اندازه سرنخ‌های بیشتری با توجه به موضع پوشش‌های مالی فدرال رزرو به بازو آورند.

طلا پس اجتناب کرده اند حضور در بالاترین درجه خوب ماهه (۱۹۶۸ دلار، ۹۱ عرف) در ۱۹۴۲ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱.۴۲ دلار در روز قبل از این همراه خود ۷۰ عرف تخفیف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ۲.۸۰ نسبت افزایش به ۱۵۶.۹۰ دلار در هر اونس در ۱.۲۰ دلار رسید.

دسترس در بازار آتی آمریکا، قیمت هر اونس طلا نیز همراه خود ۰.۱۴ نسبت افزایش به ۱۹۵۷ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰ عرف رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیروز همراه خود قیمت ۱۹۴۳ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۰ عرف تخفیف شد.

بازدهی ۱۰ ساله خزانه داری آمریکا در روز دوشنبه به بالاترین حد شخصی در سه سال فعلی رسید، از خریداران منتظر قرائت های فعلی تورم بودند به همان اندازه سیگنال هایی را ببینند کدام ممکن است پوشش فدرال رزرو به همان اندازه مکان باید پیش برود.

به گزارش رویترز، در حالی کدام ممکن است طلا شناخته شده به عنوان پوششی به سمت تورم تلقی تبدیل می شود، نرخ بهره بهتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدهی بهتر در آمریکا قیمت نگهداری شمش را افزایش می دهد. شاخص دلار آمریکا در جاری نزدیک کردن به بالاترین حد در ۲ سال فعلی است کدام ممکن است باعث تبدیل می شود طلا برای سایر دارندگان فارکس افسون کمتری داشته باشد.

در سایر فلزات گرانبها، هر اونس نقره همراه خود ۰.۴ نسبت کاهش به ۲۴.۹۷ دلار رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاتین همراه خود ۰.۱ نسبت افزایش به ۹۷۸ دلار در هر اونس رسید. پالادیوم پس اجتناب کرده اند حضور در ۲۵۵۰.۵۸ دلار در فینال مونتاژ، همراه خود ۰.۷ نسبت افزایش به ۲۴۴۸.۱۴ دلار رسید کدام ممکن است بالاترین درجه اجتناب کرده اند ۲۴ مارس بود.