مارتینو: بازی مقابل آرژانتین برای ما تعیین کننده خواهد بود


مارتینو: بازی مقابل آرژانتین برای ما تعیین کننده خواهد بود


به گزارش ایلنا، مکزیک امشب اولین بازی خود در جام جهانی قطر را مقابل لهستان انجام داد و به تساوی بدون گل دست یافت.


جراردو مارتینو سرمربی مکزیک پس از بازی گفت که مکزیک آرام است و تساوی را ناامیدکننده نمی داند. اما شکست آرژانتین مقابل عربستان کار را در این گروه سخت کرد و او اعتراف کرد که دیدار بعدی تیمش با آلبی سلسته برای صعود مکزیکی ها تعیین کننده خواهد بود.


تاتا مارتینو در پایان دیدار تیمش مقابل لهستان به خبرنگاران گفت: با شکست آرژانتین، محاسبات صعود از گروه تغییر کرد، بسته به نتیجه امروز، سناریوی صعود تغییر کرد. قبل از شروع مسابقات فکر می کردم اولین بازی ام برای خروج ما از مرحله گروهی تعیین کننده باشد. اما با نتیجه امروز آرژانتین مشخص شد که بازی دوم ما برای تعیین هدف صعودمان موضوعی مرگ و زندگی خواهد بود.


آیا برنامه بازی مکزیک پس از شکست آرژانتین تغییر کرد؟ نه، ما چیزی را تغییر ندادیم. چیزی که تغییر کرده طرز فکر بازیکنان است. می دانستیم که باید برنده شویم، اما در عین حال می دانستیم که باخت آرژانتین و باخت مقابل لهستان می تواند کار را برای ما بسیار سخت کند.


اوچوا کار بزرگی انجام داد. به خصوص که این پنالتی تنها فرصتی بود که تیم لهستان در جریان بازی داشت. بعد از نتیجه در بازی آرژانتین، این دیدار واقعا برای هر دو طرف سخت بود. اما ما هرگز نظم تیمی را از دست ندادیم.


انتهای پیام/