متاورها: فرصتی ویژه برای آموزش کدام ممکن است نباید مبتلا شود


تفسیر، سودابه هرفرد، عدالت نیوز: لئون هادی پدر مingسس آموزش ترویجی است. او عالی معلم دریافت کرد جایزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وابسته در بی بی سی نیوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایندیپندنت است. لئون هادی در یادداشتی در نیوزویک به موقعیت متافرات در آموزش پرداخته است کدام ممکن است محتوای متنی درست آن به رئوس مطالب زیر است:

Metavers پتانسیل تنظیم آموزش در مدرسه را دارد. همراه خود این جاری، ما باید مراقب باشیم کدام ممکن است چگونه نمایندگی های غول پیکر فناوری اجازه دریافت پذیرش در گروه را دارند. بهبود فناوری بعدی فناوری آموزشی نباید به هزینه تغییر شدن جوانان ما به تأمین جدید داده کاوی تمام شود.

برای وارد کردن امثال متا را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوگل تنسنت به ساختار سیستم آموزشی، باید مثبت شویم کدام ممکن است طبق همان قدیمی خرید و فروش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمند است نیست. در گذشته اجتناب کرده اند اینکه فرزندان شخصی را کشف نشده متاوارها قرار دهیم، باید انصافاًً خاص باشد کدام ممکن است {چه کسی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونه اجتناب کرده اند آنها استفاده می تنبل.

در ده سال بلند مدت، بهترین پیشرفت در آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش، ورود متاورها به سیستم آموزشی {خواهد بود}. گروه های دیجیتال زوم به لطف همه گیری کرونا مورد پسند شدند. با این حال تصور کنید غیر از معلم، عالی اطلاعات آموز معروف اجتناب کرده اند طریق متاورس به اتاقش بیاید!

مورخان در جاری حاضر روی تعهد ای برای تبدیل کردن محل قرارگیری های تاریخی مشابه با کلیسای کامل اندرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاخ بی جا وست مینستر کدام ممکن است در سال ۱۸۳۴ نابود شد کار می کنند. همراه خود برای درمان این موضوع می توان پیش بینی داشت کدام ممکن است عالی گروه گذشته تاریخی دانشجویی در شهر تاریخی رم برگزار شود. کمک متاورها هر دو مثلاً اجتناب کرده اند طریق متاورز، اطلاعات آموزان می توانند در جاده مقدم مبارزه خانه آمریکا باشند. در واقع باید به نتایج این مد آموزشی جدید دقت کرد.

همراه خود این جاری، علیرغم تمام جایگزین هایی کدام ممکن است متاورز برای تکمیل آموزشی می دهد، آنها شبح قابل توجهی برای امنیت کودکان هستند.

در سال ۲۰۱۶، نمایندگی توصیه سیاسی بریتانیایی کمبریج آنالیتیکا داده‌های میلیون‌ها مصرف کننده فیس‌بوک را با بیرون رضایت آنها مخلوط‌آوری کرد. این نمایندگی مشتریان را همراه خود دعوت به تفریحی های رایگان در fb هر دو سایر این سیستم ها هدف قرار داد. این تفریحی‌ها اجتناب کرده اند مشتریان می‌خواهند کدام ممکن است وارد سیستم شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت شخصی را برای اشتراک‌گذاری ۹ تنها داده‌های شخصی، اما علاوه بر این دوستان شخصی نیز گفتن کنند. پس اجتناب کرده اند مخلوط‌آوری داده‌ها، کمبریج آنالیتیکا پروفایل‌های روان‌شناختی مشتریان را تحمیل کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن، فروش سیاسی برای راضی کردن مشتریان به کمپین له هر دو علیه ترامپ کشتی شد. fb در دفاعی مفصل مدعی بی گناهی شد. در پی این رسوایی، متعدد بر این ادراک بودند کدام ممکن است مانکن کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار fb بر کالا داده های خصوصی متکی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت نقض مبانی، باید اجتناب کرده اند مشتریان حق عضویت اکتسابی تنبل.

چون آن است همه همه ما می دانیم، فناوری Z {به دلیل} گذراندن زمان اصولاً در وب، داده ها فوق العاده بیشتری را به صورت اینترنت نسبت به همتایان شخصی در فناوری های زودتر به اشتراک می گذارد. اگرچه آنها اولین نسلی هستند کدام ممکن است می توانند تمام داده ها خصوصی شخصی را به صورت دیجیتالی اشاره کنند، با این حال کمتر مراقب نحوه اشتراک گذاری داده های شخصی هستند. fb 13 ساله است، با این حال این تکنیک برای جلوگیری اجتناب کرده اند ورود کودکان زیر آن گروه سنی به آن است فوق العاده ضعیف است.

این کودک در مدرسه اینترنت نمایندگی می تنبل. پاتریک تی. فالون/ خبرگزاری فرانسه اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

آنلاین ۳.۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری‌های بلاک چین وعده داده‌اند کدام ممکن است وب را غیرمتمرکز کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشتریان این امکان را می‌دهند کدام ممکن است اجتناب کرده اند محتوای شخصی توسط خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون خواستن به شخص خاص ثالث کسب درآمد کنند. این مشخصه های ویژه ای را برای صاحب آنلاین ۳.۰ می دهد. خالص است کدام ممکن است ما در یک واحد محله سرمایه داری مسکن می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وب بهترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآورترین بازار اجتناب کرده اند همه است.

متعاقباً، ما باید مراقب باشیم. مانکن کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار Web 2.0 “رایگان” به دانشگاه ها اجازه می دهد به همان اندازه همراه خود تمام اطلاعات بشری به صورت اینترنت کار با هم داشته باشند. همراه خود این جاری، خطرات مخلوط آوری داده های خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش اطلاعات آموزی را نباید نادیده گرفت.

باید به خاطر داشت کدام ممکن است در متوارس ۹ تنها داده ها درمورد به زمان بیانیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلیک کردن ها استخراج تبدیل می شود، اما علاوه بر این اقدامات توجه، اقدامات هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی علائم حیاتی مشابه با ضربان روده ها نیز امکان پذیر {خواهد بود}. متعاقباً می توان پروفایل دیجیتالی از محسوس تری اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحمیل کرد. من می خواهم صمیمانه امیدوارم کدام ممکن است آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش طعمه مانکن سرمایه داری نشود.

ما باید تعادل تحمیل کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تجربیات آموزشی ۲ دهه قبلی شناخته شده به عنوان عالی تأمین اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به راحتی در دسترس است به همان اندازه حد امکان استفاده کنیم. حریم شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها خصوصی اشخاص حقیقی نیز باید به طور درست دفاع کردن شود. برای حاضر داده ها خصوصی باید محدودیت های سنی قانونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات انتخاب گیری را در تذکر بگیریم. علاوه بر این ضروری است کدام ممکن است به همه، به طور قابل توجهی کودکان، با اشاره به مجازات ها ورود به داده ها به صورت اینترنت آموزش داده شود.

شکی نیست کدام ممکن است متاورس پتانسیل بالایی مورد استفاده قرار گیرد در مدرسه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید اجتناب کرده اند این فناوری ها به نفع فرزندانمان نهایت استفاده را ببریم. با این حال نباید اجازه دهیم داده ها خصوصی به بهانه استفاده اجتناب کرده اند این پتانسیل ها مورد سوء استفاده قرار گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان بی ضرر مبتلا مانکن های تجاری شوند.

انتهای پیام