متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت LifeDite


تغذیه

متخصص تغذیه فردی است که بر تغذیه تمرکز دارد. یک متخصص تغذیه به شما در انتخاب رژیم غذایی مناسب و تنظیم رژیم غذایی مناسب کمک می کند ، همچنین رژیم غذایی مناسب را برای بیماران ایجاد می کند و نکات رژیم غذایی مناسب را برای بیماران ارائه می دهد.
متخصص تغذیه رژیم غذایی فرد را ارزیابی می کند و نیازهای تغذیه ای بیمار را توصیه می کند و یک رژیم غذایی مناسب را آموزش می دهد و بر نتیجه برنامه نظارت می کند تا مطمئن شود که یک برنامه غذایی مشخص کار می کند و نتیجه را گزارش می کند. فرایند درمان
این متخصص با توجه به شرایط و نیازهای افراد مختلف ، از جمله کودکان ، افراد مسن ، بیماران ، افراد دارای اضافه وزن و چاق ، یک برنامه غذایی تهیه می کند. او استاندارد غذا و میزان غذا در هر روز را تعیین می کند.
بیماران توسط یک متخصص ملاقات می کنند تا به آنها در انتخاب رژیم غذایی مناسب با توجه به شرایط خود و تسریع روند درمان کمک کند. بیماران ارجاع شده به این متخصصان شامل افراد مبتلا به دیابت ، بیماران کلیوی ، بیماران مبتلا به بیماری های کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که شیمی درمانی یا پرتودرمانی دریافت می کنند و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری نیاز به تغذیه مناسب دارند.
بیماران ارجاع شده به این متخصصان عبارتند از افراد مبتلا به دیابت ، بیماران کلیوی ، کبدی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که شیمی درمانی یا پرتودرمانی دریافت می کنند و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.

چه زمانی باید به تغذیه مراجعه کنیم؟

مدیریت

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را تکان ندهید

وقتی احساس می کنید زیاد غذا می خورید

سختی زیاد

بارداری

مدام به غذا فکر می کند

کلسترول بالا

و…

در رویداد روز غذا ، 20 درصد تخفیف برای همه افرادی که تا 20 مارس درخواست غذا می کنند ، داریم.

مقاله قبلی24 نکته ساده برای تغذیه سالم (قسمت 2)

عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و انجمن برنامه ملی پزشکی. ارزیابی تغذیه و درمان جانبی برای چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماریها و غیره

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *