محمودی: پیمان بابی گفت اگر در تراکتور نمانم مرد نیستم.


محمودی: پیمان بابی

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: پیمان بیبی به صراحت اعلام کرد که اگر در تراکتور نمانم مرد نیستم و اگر به سرم بیاید هرچه می گویم انجام می دهم.


به گزارش ایلنا، کاظم محمودی در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی درباره روند مذاکرات این باشگاه با پیمان بابی اظهار کرد: مرحله اول مذاکرات باشگاه با آقای بابی در تبریز برگزار شد. او در جلسه به صراحت گفت این بازیکن فقط در ایران با تراکتور بازی می کند، تراکتور ده هدف من است. وی همچنین از باشگاه خواست تا برای تعیین قیمت چند بازیکن بیاورد و قول داد بین یک تا دو میلیارد دلار کمتر از بازیکنان جدید قرارداد ببندد.


وی افزود: دور دوم مذاکرات با پیمان بابی در دفتر تهران برگزار شد و این بازیکن مبلغ بسیار بالایی درخواست کرد. باشگاه هم پیشنهاد خود را افزایش داده است اما بازیکن هنوز قراردادی امضا نکرده است و باید با مدیر برنامه هایم مشورت کنم و ایجنت بیبی مردی است که نمی توان به حرفش اعتماد کرد.


محمودی با بیان اینکه دور سوم مذاکرات با پیمان بابایی در تبریز برگزار شد، تصریح کرد: در دور سوم این باشگاه پیشنهاد قبلی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد، قرارداد منعقد کرد و طرفین آماده عقد قرارداد هستند و حتی نیمی از مبلغ را پرداخت کردند. قرارداد به صورت نقدی و همچنین قرارداد و چند بند مهم در قرارداد وی گنجانده شده بود که در جلسه ای که یکی از دوستان نزدیکش حضور داشت این بازیکن از امضای قرارداد خودداری کرد و به نام کنترل چند بند درج شد. قرارداد و بعد از مشورت با مدیر برنامه اش قرارداد را امضا کرد دست دادن با همه در راه خروج: نگران نباشید من مثل یک مرد دست می دهم و اگر در تراکتور نماندم نیستم مرد، من به قولم می مانم


وی ادامه داد: بابایی به باشگاه اعلام کرد که برای رفع مشکل به تهران می روم و سپس برای عقد قرارداد به تبریز برمی گردم. او پس از مشورت با مدیر برنامه هایش قصد داشت چند مورد را تغییر دهد و باشگاه نیز درخواست این بازیکن را پذیرفت و پیش نویس قرارداد را برای او ارسال کرد.


سرپرست تیم تراکتورسازی تصریح کرد: در روزهای گذشته بارها با پیمان بابایی تماس گرفتیم که هر بار بهانه می آورد و یک شبه با به کارگیری علاقه مندان باشگاه و تراکتورسازی با تیم دیگری قرارداد بست. برای چند روز. متاسفم برای این گونه ورزشکاران که تعصبات و تلاش های خود را فراموش می کنند و به راحتی عهد خود را زیر پا می گذارند.


وی تاکید کرد: پیمان بابایی در آکادمی باشگاه تراکتورسازی بزرگ شده و مدیون فوتبال آذربایجان و تراکتورسازی است. ناراحتی ما مربوط به رفتار غیرحرفه ای و بزدلانه او و مدیر برنامه هایش است. وگرنه این بازیکن به عنوان مهاجم آمار چندان جالبی نداشت و باشگاه تراکتورسازی خیلی بزرگتر از این بچه هاست. مطمئنا مهاجمان و شوتزنان بهتری را جذب خواهیم کرد.


محمودی خاطرنشان کرد: مدیر برنامه این بازیکن فرد مشهوری است که در سال های گذشته با اقدامات خود فوتبال ایران را تباه کرد و این فرد یکی از دلایل ملتهب شدن بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران است. بداخلاقی های این نماینده آبروی دیگر نمایندگان مطرح فوتبال ایران را برده است و باشگاه تراکتورسازی این رفتارها را بی پاسخ نمی گذارد و قطعا از این نماینده که تمام بدن را می کشد به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق شکایت خواهیم کرد. . فوتبال ایران به سمت فاجعه پیش می رود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود اینکه مدعی مغرضانه است، تیم شهرستانی خود را به صورت غیرحرفه ای اداره می کند و بی شک در آینده مشکلاتی از این دست را برای سایر تیم ها به همراه خواهد داشت. همچنین تاکید می شود که باشگاه آمادگی دارد در هر مرحله از مذاکرات، پیش نویس قراردادها و درخواست های کتبی برای تغییر بندهای قرارداد این بازیکن را منتشر کند.


انتهای پیام/