مشکل کیفیت آب شرب روستاییان سروندان سنگر حل شد / حل مشکل آبیاری ۱۰۰ هکتار زمین


مشکل کیفیت آب شرب روستاییان سروندان سنگر حل شد / حل مشکل آبیاری 100 هکتار زمین

فرماندار رشت تاکید کرد: موضوع کیفیت آب شرب اهالی روستای سروندان در راستای گسترش ضریب ساخت و ساز روستا و رفاه حال روستاییان حل شده است.


به گزارش ایلنا، حمیدرضا امام پناهی از رشت در ادامه پایش میدانی خود از فعالیت های جنگل زدایی روستایی با حضور در قنوات و آشنایی با پروژه های در دست اقدام با حمایت معاونین استاندار و بخشداران ادامه داد. سنگر در سطح منطقه از نظر فرسودگی در شبکه توزیع از میانگین کشوری عقب است و استفاده از این نوع کابل امکان اتصال به یکدیگر را از بین می برد و از آسیب به خط انتقال جلوگیری می کند. برنامه های کاربردی برای افزایش استفاده از سرقت برق و کابل های خود نگهدار.


رئیس دولت در مرکز aimag سربندان وضعیت آب شرب روستا را بسیار کدر و نامناسب دانست و برای رفع این مشکل باید اقدام عاجل کرد: سالم سروندان هم اکنون بیش از ۵۰۰ مشترک دارد. با اتمام پروژه اصلی احداث خط لوله آب از تصفیه خانه تا تاسیسات نصرودکل، چهار روستای سروندان از آب سالم برخوردار می شوند.


امام پناهی در بازدید از روستای رودبارده از توابع شهرستان سنگر، ​​از پروژه آسفالت ۱.۵ میلیارد تنی این روستا به طول ۱۷۰۰ متر بازدید و عملیات اجرایی مرحله آسفالت راه روستایی رودبارده که بیش از ۲۰۰ بهسازی دارد را به اتمام رساند. . خانوارهای این منطقه از آن بهره مند خواهند شد.


وی همچنین از ایستگاه پمپاژ مداری پس از بازسازی روستای پیش کنار بازدید کرد.


امام پناهی در بازدید از کانال آبرسانی شهر غازیانتپ به دلیل افزایش رسوب و پوشش گیاهی انبوه در کف کانال، آبرسانی به مزارع غازی تپ، پیش کنار و جوبنه را با مشکل مواجه کرد. : تخصیص اعتبارات لازم برای حل مشکل در آینده.انتهای پیام/