مطهری: بازی با پیکان از نظر تاکتیکی پیچیده و سخت است/ VAR باید از نان شب اجباری تر باشد.


    مطهری: بازی با پیکان از نظر تاکتیکی پیچیده و سخت است/ VAR باید از نان شب اجباری تر باشد.

نساجی سرمربی تیم فوتبال مازندران گفت: بازی فردا پیچیده و از نظر تاکتیکی سخت خواهد بود، این را می دانم.


به گزارش ایلنا، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان گفت: با توجه به سبک فوتبالی که در این ۳ هفته ارائه کردیم واقعاً نتایج خوبی نگرفتیم. من خودم این را می دانم. روی میز شرایط خوبی وجود ندارد، اما شرایط روی میز ناپایدار است. فضای زیادی وجود دارد.


وی افزود: در این سه چهار هفته اتفاقاتی افتاد که نمی خواهم در مورد آنها صحبت کنم اما این یک شعار همیشگی در زندگی من است. ما باید همیشه قوی تر از بهانه ها باشیم. برای من همیشه همینطور بوده است، نمی خواهم روی سختی ها تاکید کنم اما مثل فوتبالی که بازی کردیم گل نزدیم. من خودم این را می دانم. انشاالله فردا یک بازی خوب و قابل احترام انجام می دهیم و سه امتیاز اول را می گیریم. بازی فردا از نظر تاکتیکی پیچیده و دشوار است. من خودم این را می دانم. پیکان کادر بسیار خوب و سخت کوشی دارد، آنها عاشق فوتبال هستند. فلسفه ما این است که فوتبال رو به جلو و با احترام بازی کنیم.


سرمربی نساجی گفت: امیدوارم در هر لحظه از این شرایط شطرنجی تمرکز لازم را داشته باشیم و نتایج خوبی بگیریم. من خودم دو سه سال در پیکان کار کردم. این باشگاه ساختار و جو خوبی دارد. این کار را برای مربیان آسان تر می کند. می دانم که هر دو تیم خوب بازی خواهند کرد.


مطهری درباره اینکه آیا از واگذاری باشگاه نساجی راضی است، گفت: از مالک و مدیرعامل باشگاه تشکر می کنم. آنها تا جایی که می توانستند برای جامعه خود ایستادند و سخت تلاش کردند. بدون شکایت آنها کار خود را واقعاً خوب انجام می دهند. ما به صورت موردی استخدام کردیم. بچه هایی بودند که از سال گذشته در این تیم زحمت کشیده اند. سعی کردیم اسکلت تیم را حفظ کنیم.


وی افزود: ۴ بازیکن اضافه کردم. من از شرایط راضی هستم. ما شرایط تیمی زیادی نداریم اما هیچ وقت بهانه نمی آورم. من همیشه سعی می کنم یک تیم خوب بسازم زیرا به کار گروهی اعتقاد دارم. افرادی که فوتبال را از نزدیک دنبال می کنند، مدل فوتبال ما را دیده اند. من فرزندانم را تحسین می کنم. آنها کار بزرگی انجام دادند، اما از نظر نتیجه گیری می توانستیم بهتر عمل کنیم.


نساجی سرمربی تیم با بیان اینکه بیشتر کشورها از VAR استفاده می کنند، گفت: از اول فصل به خودم قول دادم در مورد داور صحبت نکنم. من روی حرفی که زدم می ایستم اما این یک تاکتیک فشاری روی داور قبل و بعد از بازی می شود که متاسفانه این اتفاق می افتد. اما پس از اتخاذ چنین تصمیمی می خواهم به این شکل پیش بروم، باری بر دوش قضات محترم من نخواهد بود. برخی این فشار را ایجاد می کنند. من از شما می خواهم که کار خود را به طور مؤثر انجام دهید و منصفانه مانند یک قاضی قضاوت کنید.


وی تصریح کرد: نمی خواهم صحبت کنم اما شما به اتفاقات دو هفته اخیر تیم ما اشاره کردید اما نمی خواهم در این مورد صحبت کنم چون می دانم داوران ما بهترین هستند. VAR یکی از مهمترین نقش هاست. واجب تر از نان شب است. این یک تبلیغ نیست و امیدوارم هر آقایی سر میز بنشیند و کار VAR را انجام دهد. انصاف برای همه تیم ها ضروری است.


مطهری درباره حضور بانوان در ورزشگاه وطنی: فکر می کنم مهمترین و بارزترین نکته در این سه هفته ورود به لیگ بانوان است. به فدراسیون و افرادی که آن را ایجاد کردند تبریک می گویم. این حق طبیعی یک زن است که از تیم مورد علاقه خود چه در سراسر جهان و چه در کشور ما حمایت کند. به سینما، کنسرت و … می روند. نمی دانم چرا نمی توانند وارد ورزشگاه شوند. آوردن زنان به استادیوم ها یک تلاش فرهنگی ۲۰ ساله بوده است، زیرا جو را تمیز می کند. دیگر پدرانی را نخواهید دید که برای جلوگیری از شنیدن چند کلمه، گوش فرزندان خود را گرفته اند.


وی افزود: ورود زنان واقعا مهم است. اتفاق خیلی خوبی در ورزشگاه آزادی افتاد، ای کاش در همه ورزشگاه ها این اتفاق می افتاد. تیم ها طرفداران خاص خود را دارند. حامیان واقعی نساجی و طرفداران واقعی زن هستند. آنها دوست دارند بیایند و تیم خود را تشویق کنند. سازوکارهای باشگاه ها و ورزشگاه های ملی برای این امر آماده است. امیدوارم در همه ورزشگاه ها این اتفاق بیفتد و خانم های نساجی چی بیایند و از تیم حمایت کنند.


سرمربی نساجی درباره انتخابات انجمن فوتبال گفت: فردا بازی احساسی داریم، دوست ندارم در مورد مسائل فنی بازی صحبت کنم. امیدوارم فردی که برای فوتبال تلاش کند انتخاب شود و از فوتبال ما بهره مند شود. این آخرین آرزوی من برای هر یک از عزیزان برگزیده است.


از مربیان تیم ملی پرسیده می شود که آیا بازی نساجی را زیر نظر دارند؟ وی گفت: مطمئنم تیم ملی بازی ما را تماشا خواهد کرد. مربی تیم ملی هم با من در ارتباط است. آنها ممکن است شخصاً آنجا نباشند، اما حضوری تماشا می کنند.


مطهری در پایان درباره وضعیت مسعود شجاعی تصریح کرد: او فوتبالیست بزرگی است، آقا، روی او حساب می کردم. آن مصدومیت بهبود یافته و فردا در لیست ما خواهد بود.انتهای پیام/