مظاهری: فکر انتقام بازی رفت نبودیم/ دستکش من نارنجی بود نه قرمز


مظاهری: فکر انتقام بازی رفت نبودیم/ دستکش من نارنجی بود نه قرمز

گلر سپاهان در مورد دیدار مقابل پرسپولیس و حواشی بازی صحبت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رشید مظاهری در میکسدزون ورزشگاه سیرجان گفتگویی را با خبرنگاران انجام داد و در مورد بازی با پرسپولیس و گرفتن انتقام شکست در دور رفت، گفت: بازی رفت را من آنقدر حس نکردم چون نبودم اما در فکر انتقام نبودیم. بازی خیلی خوبی بود و ما آمدیم کار خودمان را انجام دهیم با تمرکز بالا. فکر کنم در شان اسم سپاهان بازی کردیم و این خیلی خوشحال‌کننده است.


او در مورد قهرمانی استقلال اظهار داشت: اول اینکه به تیم استقلال و هواداران خوبش تبریک می‌گویم. بالاخره ما اینجا کار خودمان را باید انجام می‌دادیم. ما در شرایطی هستیم که می‌توانیم دوم جدول را بگیریم و امیدوارم شرایط خوب پیش برود.


وی با اشاره به حسرتش برای قهرمانی سپاهان عنوان کرد: نمی‌دانم چه بگویم اما تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که سپاهان فوتبال قشنگی بازی می‌کند و فکر می‌کنم لیاقت این را داشت که قهرمان شود.  اما خب تمام تلاشمان را می‌کنیم امسال بهترین نتیجه را بگیریم و سال بعد با شرایط خوب برویم برای قهرمانی.


مظاهری سوال احتمال نایب قهرمانی سپاهان را به این شکل پاسخ داد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد.


گلر سپاهان درباره پوشیدن دستکش قرمز توضیح داد: دستکش من نارنجی است اما قرمز هم باشد سلیقه من است. خیلی مواقع آبی پوشیدم و خیلی مواقع قرمز و الان هم نارنجی می‌پوشم. ما آمدیم فوتبال بازی کنیم و من اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنم، به هیچ وجه. من انقدر باید بار فنی خودم را بالا ببرم که اگر پرسپولیس و استقلال من را خواست، بروم. من اصلا در شرایطی نیستم… من در باشگاه بزرگ سپاهان بازی می‌کنم و چرا باید به پرسپولیس علامت بدهم؟ این در شان من نیست.


وی در پایان راجع به اینکه کار کردن او با گل‌محمدی به این شایعات دامن زده، گفت: خیلی راحت می‌توانم با آقای گل‌محمدی صحبت کنم و بگویم آقا یحیی من را می‌خواهی؟ نه نمی‌خواهم، خداحافظ! چرا باید دستکش قرمز بپوشم؟ چرا باید به پرسپولیس علامت بدهم، سپاهان تیم بزرگی است. انقدر در این مملکت دغدغه وجود دارد که دستکش قرمز من مسئله‌ای نیست.


انتهای پیام/