معاون سیما: تلویزیون در صنعت نمایش دستش پر است


معاون سیما: تلویزیون در صنعت نمایش دستش پر است


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سیما؛ محسن برمهانی معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال مهرانه گفت: تعامل بین عوامل سریال بسیار خوب است که مدیریت ماهرانه مجموعه شهید آوینی و کارگردانان، بازیگران و دست اندرکاران این مجموعه نیز احساس می شود. سریال. . مشخص شده است که این در تولید کار مشترک خوب و با کیفیت موثر است.


قائم مقام سیما دلیل اصلی پشت صحنه این درام را لطف خداوند به تهیه کنندگان این درام ردیابی دانست.


برمنی در خصوص سریال سازی تولیدات جدید تئاتر می گوید: سریال سازی فرآیندی طولانی است و زمان خودش را می گیرد. برخی از این سریال ها پیش از این در حال تولید بودند و اکنون در مراحل پایانی قرار دارند و به زودی پخش خواهند شد.


وی افزود: سریال های جدید در روزهای آینده منتشر می شود و سال آینده رسانه ملی پر از سریال های موفق خواهد بود. در حال حاضر ۱۵ سریال آماده داریم و به صورت فازبندی از شبکه های تلویزیونی پخش می شود. برخی از این مجموعه ها شامل تصحیح رنگ و ویرایش در پست پروداکشن است. برخی از سریال ها نیز جشنی به موقع برای بینندگان عزیزشان است.


برمهانی در خصوص سریال جدید تلویزیون افزود: در حال حاضر ۲۳ پلان سریال تایید شده داریم که از این تعداد ۶ سریال مورد ارزیابی و امضا قرار گرفته است. .


موسوی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «مهرمه» در بازدید معاون سیما گفت: حدود سه ماه از آغاز ساخت این سریال می گذرد و حدود ۴۵ درصد کار تصویربرداری به پایان رسیده است، امیدواریم تا سه ماه آینده تصویربرداری این سریال به پایان برسد.» تمام شد.


او چند بازیگر سریال مهرانه است که در داستانش به موضوع سلامت در جامعه و خانواده می پردازد و برای این کار از مشاوره مشاوران استفاده کرده ایم.


تهیه کننده ماهرمانه می گوید: برخی از لوکیشن ها در خارج از کشور فیلمبرداری می شود و احتمالا تا ۱۵ روز آینده مقدمات آن انجام می شود.


معظمی کارگردان این مجموعه تلویزیونی با اشاره به حضور بازیگران با استعداد و شناخته شده کشورمان در این مجموعه خاطرنشان کرد: این سریال که نوید کار خوب را می دهد توسط گروهی مستعد در حال نگارش است و امیدواریم نتایج خوبی به دست آید. .


لازم به ذکر است سکانس سریال «مهرمه» با حضور معاون سیما نوشته شد. در این بازدید معاون سیما، فاطمه گودرزی، زهیر یاری، بهناز نادری، آرش آصفی، علیرام نوری، امیرمحمد زند، ایرج نوذری، علیرضا جلالی تبار و علی جلالی حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات و تجربیات خود پرداختند. برای انجام این کار پول می دادند.


در این مراسم مهدی نکویان معاون سیما، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، سلیم غفوری قائم مقام، حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما فیلم، جواد آقازاده مدیر برنامه ریزی و برنامه های مرکز سیما فیلم حضور داشتند. بازدید کنید.


سریال ماهرمانه محصول جدید موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی است که با همکاری صداوسیما برای پخش تلویزیونی آماده می شود.


فیلم «راز» به کارگردانی محمود معظمی، نویسندگی مهدی حمزه و کارگردانی سیدرامین موسوی، روایتی از پیشرفت علمی دانشمندان کشورمان در عرصه پزشکی و ساخت واکسنی برای مقابله با ویروس کرونا است. تعصبات مردم دشمن. شود تا با ایجاد هرج و مرج، ایران را از دستیابی به این موفقیت بزرگ بازدارد


انتهای پیام/