منچسترسیتی اجتناب کرده اند منصفانه نبرد وحشیانه همراه خود اتلتیکو مادرید جان مفید به در برد – با این حال به چه قیمتی؟


منچسترسیتی از یک نبرد وحشیانه با اتلتیکو مادرید جان سالم به در برد - اما به چه قیمتی؟

در جریان جذب می کند با بیرون گل کدام ممکن است منچسترسیتی را به نیمه آخرین لیگ قهرمانان اروپا رساند، کوین دی بروین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کایل واکر مجبور به توقف پایین شدند.


به گزارش ایلنا، منچسترسیتی چهارشنبه عصر به نیمه آخرین لیگ قهرمانان اروپا راه کشف شد با این حال بهای سنگینی تیز کردن.


کوین دی بروین در نیمه دوم این کشتی وحشیانه ناراحت به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد کایل واکر برای او دیر کرده است. هر ۲ شرکت کننده مصدوم شدند. به معنای واقعی کلمه هستند، انواع زیادی اجتناب کرده اند گیمرها واندا متروپولیتانو را با بیرون تعدادی از بریدگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبودی توقف نخواهند کرد.


پس اجتناب کرده اند این مبارزه {طاقت فرسا}، این سیستم سیتی برای مجازات این سه نفر ساده تر نخواهد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون پپ گواردیولا به هر بازیکنی کدام ممکن است گزینه داشته باشد توسل به تدریجی خواستن دارد. همراه خود این جاری، در حالی کدام ممکن است یورگن کلوپ توانست منصفانه شبه در تفریحی بازگشت مرحله ۱ چهارم آخرین مقابل بنفیکا به یک زن و شوهر ستاره آرامش دهد، گواردیولا همراه خود خدمه درست مقابل اتلتیکو مادرید تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهبران لیگ برتر روز شنبه در نیمه آخرین تفریحی کردند. دیدار جام حذفی همراه خود قرمزها.


گواردیولا بافت خواهد کرد کدام ممکن است چاره ای ندارد از سیتی همراه خود شیوع اندک به پایتخت اسپانیا به اینجا رسید، با این حال ۹۰ دقیقه روی حیله و تزویر زمان زیادی را اجتناب کرده اند بازیکنانش گرفت. به معنای واقعی کلمه هستند، شبی بود کدام ممکن است اتلتیکو ۹ تنها آثار هنری تاریک بیشتری را به کار گرفت، اما علاوه بر این قطعاً فراتر اجتناب کرده اند آنچه در برخی شرایط باورپذیر بود، سر خورد.


آن یک است تفریحی منزجر کننده بود، حتی پس اجتناب کرده اند اینکه منصفانه نزاع عظیم در ثانیه های پایانی پس اجتناب کرده اند اینکه فیلیپ فیل فودن را خطا کرد، آغاز شد. استفان ساویچ ابتدا فودن را اجتناب کرده اند روی پایین بلند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس موهای جک گریل را درو کردن!


داستان به همین جا ختم نشد: ساویک را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریلی پس اجتناب کرده اند آسیب دیدگی به حرکت، در گذشته اجتناب کرده اند اینکه پلیس مجبور شود ۲ گروه اجتناب کرده اند گیمرها را در خارج اجتناب کرده اند رختکن سیتی اجتناب کرده اند هم کنار تدریجی، در یک واحد تونل همراه خود هم برخورد با شدند.


در تا حد زیادی تفریحی، ساویچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تیمی هایش همراه خود فیل فودن ضرر بیشتری داشتند، کدام ممکن است باید بافت می کرد هدف بزرگی روی پشتش به تصویر کشیدن شده است. کمتر اجتناب کرده اند ۱۰ دقیقه بعد، فیلیپه اجتناب کرده اند پایین به سراسری پوش انگلیسی ضربه زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را روی پایین انداخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه تفریحی را همراه خود هدبند سپری کرد.


پس اجتناب کرده اند اجتناب اجتناب کرده اند مقوا زرد، فیلیپه بعداً منصفانه بریدگی تولید دیگری در مچ پای فودن پیدا کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساویچ روزی کدام ممکن است توپ برای مدت زمان بسیار طولانی پوست بود، شانه شرکت کننده انگلیسی را گرفت.


با این حال این شرکت کننده ۲۱ ساله همراه خود قدرت بیشتری به تفریحی بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است اتلتیکو دلخور بود به همان اندازه به جذب می کند برسد، فودن آنها را همراه خود به سختی بیش اجتناب کرده اند منصفانه دقیقه وقت قانونی به تفریحی بازگرداند.


او ابتدا همراه خود منصفانه تکل لغزنده توپ را گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلیپه فودن را {دنبال کرد} کدام ممکن است اجتناب کرده اند پایین بلند شد با این حال سپس به پایین بازگشت. سپس ساویک مداخله کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرج به وجود به اینجا رسید. مثل همه وقت در اتلتیکو، خشونت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبانیت اجتناب کرده اند همه فوتبال مهمتر بود.


همراه خود این جاری، شایان اشاره کردن است کدام ممکن است سیتی فوق العاده بدشانس بود کدام ممکن است همراه خود ضربه ایلکای گوندوگان به تیرک دروازه پیروز نشد. در پایان اتلتیکو اولین گل شخصی را {در این} دیدار به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۳۵ ضربه کوندوگبیا خلاص شدن از شر شد. آنها در پایان در نیمه دوم تفریحی را باز کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها حریف را شبح کردند، آنتوان گریزمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژائو فلیکس به سختی اجتناب کرده اند زیر فشار با کیفیت حرفه ای خارج شدند.


همراه خود این جاری، {به دلیل} افزایش فشار در ۲۰ دقیقه پایانی، سیتی شیوع شخصی را محافظت کرد در حالی کدام ممکن است اتلتیکو امتیاز میزبان را اجتناب کرده اند بازو داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه را اصلاح داد.


ژائو کانسپتیو دیر وقت منصفانه مقوا زرد بدست آمده کرد کدام ممکن است او را اجتناب کرده اند تفریحی اول نیمه آخرین مقابل رئال مادرید در اطراف نگه داشت، با این حال احتمالاً این اشتباهی بود کدام ممکن است باید مرتکب می شد از یانیک کاراسکو در آستانه حق ورود به محوطه بود. همراه خود این جاری، در حالی کدام ممکن است سیتی ادامه دارد در پایتخت اسپانیا است، بازدید به سانتیاگو برنابئو در جاری حاضر به طرز عجیبی به راحتی در دسترس است نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار ومبلی همراه خود لیورپول اکنون برای عموم آزاد است.


گواردیولا علاوه بر این امیدوار است کدام ممکن است همراه خود بازگشت بازیکنانش به مادرید، تا حد زیادی بریدگی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبودی ها افزایش یابد. سیتی قابل دستیابی است اجتناب کرده اند حمله دقیق اتلتیکو جان مفید به در برده باشد، با این حال چقدر اندازه می کشد به همان اندازه آنها به طور درست افزایش یابند؟


جاناتان اسمیت – گل


انتهای پیام/