منچسترسیتی ۴ – رئال مادرید ۳؛ برد پپ در جدال مافوق تماشایی


منچسترسیتی 4 - رئال مادرید 3؛ برد پپ در جدال مافوق تماشایی

منچسترسیتی همراه خود نتیجه پرگل ۴ بر سه اجتناب کرده اند سد رئال مادرید تحویل داد با این حال آنچلوتی به بازگشت {در خانه} امیدوار است.


به گزارش ایلنا، خدمه‌های منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئال مادرید اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران در چارچوب در اطراف سر خورد مرحله نیمه‌آخرین رقبا‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند کدام ممکن است در نهایت شاگردان پپ گواردیولا همراه خود نتیجه پرگل ۴ بر سه به شیوع رسیدند.


نیمه نخست جذابی را شاهد بودیم. سه گل به ثمر رسید کدام ممکن است سهم خدمه میزبانو۲ گل بود. شاگردان پپ گواردیولا همراه خود محوریت سوسو زدن کوین دی‌بروینه به ۲ گل زودهنگام رسیدند.


ستاره بلژیکی سیتیزن‌ها ابتدا در دقیقه ۲ کشتی ریاض محرز را همراه خود ضربه‌ی بالا وارد دروازه هموطن شخصی تیبو کورتوآ کرد. ۹ دقیقه بعد او در عملکرد پاس گل دهنده به نظر می رسد شد. کشتی دی‌بروینه اجتناب کرده اند سمت چپ همراه خود زیرکی ژسوس به این شرکت کننده برزیلی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل دوم همراه خود منصفانه ضربه بغل پا به گشت و گذار مادریدی‌ها چسبید.


دقایقی بعد میهمان سورمه‌ای پوش ورودی کشیدند. همراه خود این جاری سیتی بود کدام ممکن است می‌توانست به وسبله محرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فودن به گل برسد کدام ممکن است همراه خود بی‌دقتی این شانس‌ها اجتناب کرده اند بین سر خورد.


در دقیقه ۳۳ با این حال تفریحی جالب‌تر شد. فرلاند مندی اجتناب کرده اند سمت چپ توپ را به روی دروازه کشتی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریم بنزمای توقف‌ناپذیر همراه خود ضربه‌ای گلدار هم فضا را به حداقل رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم خودش را ۱۲ گله کرد به همان اندازه همراه با لواندوفسکی صدرنشین جدول گلزنان شود.


نیمه دوم نیز همراه خود آغاز طوفانی مشاور انگلیس در کنار بود. بعد اجتناب کرده اند تیرک ریاض محرز، فیل فودن همراه خود ضربه بالا، سانتر زیبای فرناندینیو را در دقیقه ۵۳ به گل سوم تغییر کرد. بعد از همه ۲ دقیقه بعد مجددا فضا به ۱ گل کاهش کشف شد.


وینیسیوس جونیور همراه خود منصفانه خطرناک فوق‌العاده اجتناب کرده اند میانه میدان، مدافعان سیتی را جا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند زاویه‌ای تقریبا بسته ادرسون را تسلیم کرد به همان اندازه تفریحی ۳-۲ شود. این گل روحیه رئال را افزایش داد.


در شکسته نشده شاهد به تعادل کشیده شدن تفریحی بودیم. رئال همراه خود حضور کاماوینگا سعی بر محافظت نتیجه داشت انا در دقیقه ۷۴ شاهد گل چهارم شاگردان گواردیولا بودیم. برناردو سیلوا پس اجتناب کرده اند آوانتاژ برتر داور همراه خود شوتی ناگهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر قابل مهار برای سومین بار {در این} مسابقه فضا را به ۲ افزایش داد.


دقیقه ۸۲ روزی بود کدام ممکن است بازهم رئال فضا را به ۱ گل کاهش داد. کریم بنزما اجتناب کرده اند روی سطح پنالتی همراه خود منصفانه ضربه چیپ فضا را به ۱ کاهش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودش را ۲ گله کرد به همان اندازه شاهد هفتمین گل این ماراتن جالب باشیم.


تفریحی در پایان همراه خود همین نتیجه به اتمام رسید. سیتی {در خانه} به شیوع دشواری بازو کشف شد با این حال رئال بازهم امیدوار {است تا} به شما گزینه بدهد همراه خود کامبک راهی تفریحی فینال شود.


انتهای پیام/