مهاجری: هوادارانمان را راضی کردیم/خودمان را برای یک بازی سخت آماده کردیم


    مهاجری: هوادارانمان را راضی کردیم/خودمان را برای یک بازی سخت آماده کردیم

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: در پنج هفته اول رضایت هواداران را جلب کردیم.


به گزارش ایلنا، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر گفت: لیگ به تدریج در حال شکل گیری است. خدا را شکر می کنم که بچه ها در پنج هفته اخیر زحمت کشیده اند و این تلاش باعث رضایت مسجد فهم سلیمان و فوتبالدوستان خوزستان شده است.


او گفت: در ابتدای فصل قول دادیم فوتبال خوبی ارائه کنیم و نتیجه بگیریم تا مثل سال های گذشته هیچکس نگران سقوط نباشد. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است و فقط ۵ هفته از لیگ می گذرد. امتیاز خیلی نزدیک است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اگر بی خیال شویم و تمرکز خود را از دست بدهیم، ممکن است موقعیت های بدی پیش بیاید.


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: به لطف خدا، تواضع و تلاش بچه ها به مسابقات آینده لیگ و روزها و هفته های آینده امیدوارم. فکر می کنم در آینده چیزهای بیشتری از این بچه ها خواهید شنید. برد هفته گذشته مقابل تیم شایسته صنعت نفت آبادان می تواند یکی از خبرهای خوش برای نفت مسجد سلیمان باشد. اگرچه ممکن است این اعداد بعد از ۴۳ یا ۳۴ بازی تغییر کنند، اما من آماری را خوانده ام که نشان می دهد آنها توانسته اند با گل اول به بازی برگردند و به جایگاه امروزی خود برگردند. این اتفاق در خانه رقیب رخ داد. ما این را یک ویژگی خوب می دانیم که به راحتی به دست نمی آید.


مهاجری افزود: در بازی رقیب موفق شدیم ۳۷ بر ۳۶ پاس کرده و به مصاف نفت آبادان برویم. این اتفاقات خوب برای تیم ما در حال رخ دادن است و امیدواریم ادامه داشته باشد و شرایط بهتری در انتظار ما باشد. فردا با تیمی بازی داریم که به خاطر فوتبال و شخصیت نیازی به صحبت در مورد آن نیست. قطعا روز سخت و پر استرسی برای ما خواهد بود. خودمان را برای یک بازی سخت، سخت و پرفشار آماده کرده ایم و با توجه به صحبت با بچه ها، فاصله دیدار با نفت با پرسپولیس کم بود و امیدواریم تمرکز لازم را داشته باشند. ، سعی کرده ایم بیشتر جلساتمان به صورت تئوری باشد تا بتوانیم بچه ها را از نظر روحی و جسمی شاداب کنیم. بحث خاصی نیست، امیدواریم مثل ۵ هفته گذشته فوتبال تماشاگر پسند بازی کنیم. بازی مقابل پرسپولیس بازتاب رسانه ای زیادی دارد، بنابراین می خواهیم واقعیت را تایید کنیم.


وی خاطرنشان کرد: در این میان خبر خوبی که داشتیم این بود که نفت مسجد سلیمان توانست به لیگ امید کشور راه یابد. این نشانه خوبی برای مسجد سلیمان سیتی است و امید این است که بازیکنان بتوانند به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند. البته قبل از آن زیرساخت لازم است. حالا که این اتفاق افتاده و سهمیه لیگ برتر به مسجد سلیمان شایسته اهدا شده است، مسئولان محترم شهر باید هرچه سریعتر محل تمرین را به اتمام برسانند و دو نفره تیم بزرگسالان را تغذیه کنند. مسجد سلیمان برای سه سال امیدهای نفت برنامه ریزی می کند.


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره غایب فردای این تیم گفت: خدا را شکر مصدوم و معلولی نداریم. همیشه صدمات جزئی وجود دارد، اما خدا را شکر هیچ آسیبی نداشتیم که مانع از رسیدن به حداکثر توانمان شود.


مهاجری در خصوص گفتگوی خود با هواداران نفت مسجد سلیمان گفت: بارها تاکید کرده ام که هواداران مسجدسلیمان فوتبال را می فهمند و می دانند چه زمانی انرژی و احساسات مثبت را به تیم بیاورند. بازی مقابل نفت آبادان کمترین جمعیت ورزشگاه بود، اما دیدن صداهایی که از تیم ما حمایت می کنند تا اینجا به ما کمک کرده است، بنابراین حضور این عزیزان در ورزشگاه کمک زیادی به ما می کند. گوشه ورزشگاه، انرژی مثبت این به بازیکنان هم منتقل شد. تشویق کننده ما پر انرژی است و در شرایط سخت به تیم کمک می کند و انرژی خود را از دست نمی دهد. حضور پرشور مردم قطعا در بازی فردا کمک زیادی به ما خواهد کرد و مطمئنم فردا ورزشگاه زرد روغنی خواهد شد.


مهران حسنوند مدیر رسانه ای نفت مسجد سلیمان در ابتدای این دیدار گفت: از هوادارانمان می خواهیم برای بازی فردا به ورزشگاه بیایند و تیم را ترک نکنند.


وی در خصوص مبلغی که باشگاه نفت مسجد سلیمان به بازیکنان این تیم پرداخت کرد، گفت: باشگاه هر کاری که در توان داشت انجام داد و درصدی از قرارداد بازیکنان را قبل از بازی با استقلال پرداخت کرد. بعد از بازی با پرسپولیس همه مسئولان شهر در تلاش هستند تا به این تیم کمک کنند. مدیرعامل قول داد از باشگاه حمایت مالی کند.


انتهای پیام/