مهاجم سلتاویگو به چهارسال زندان محکوم شد!


مهاجم سلتاویگو به چهارسال زندان محکوم شد!

مهاجم سلتاویگو پس از اینکه متهم به آزار جنسی شناخته شد، به چهار سال زندان محکوم شد.


به گزارش ایلنا، سانتی مینا، مهاجم سابق والنسیا و تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا پس از تبرئه شدن از اتهام تجاوز جنسی، این هفته در دادگاه تجدید نظر شرکت خواهد کرد. مهاجم فعلی تیم سلتاویگو پس از اینکه توسط دادگاهی در آلمریا به اتهام آزار جنسی مجرم شناخته شد، به چهار سال زندان و ۵۰ هزار یورو جریمه محکوم شد.


با این حال، مهاجم از اتهام تجاوز جنسی تبرئه شده است، در حالی که همچنین هم تیمی سابق او یعنی دیوید گلدار از تمام اتهامات همدستی با او تبرئه شده است. این زوج به خاطر حادثه ای در سال ۲۰۱۷ محاکمه شدند، زمانی که هر دو برای والنسیا بازی می کردند، و وکلای مینا می گویند که به حکم دادگاه تجدید نظر خواهند کرد.


مینا که قبل از حضور در والنسیا بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ دوران حرفه‌ای خود را در سلتا آغاز کرد، در اواخر سال ۲۰۱۹ به اتهام تجاوز جنسی متهم شد. مراحل قانونی از آن زمان ادامه داشته اما در نهایت حکم صادر شده است و مینا در این مدت به بازی برای سلتا ادامه داده است. 


قاضی تارسیلا مارتینز برای این بازیکن چهار سال حبس و همچنین جریمه نقدی را برای این بازیکن صادر کرده است. با این حال، مینا از اتهام تجاوز جنسی تبرئه شده  که می توانست حکم طولانی تری بین هشت تا نه سال و نیم زندان داشته باشد.


در همین حال، سلتا روز چهارشنبه اعلام کرد که مینا بلافاصله از تمرینات تیم اصلی کنار گذاشته می شود و آنها تحقیقات انضباطی خود را در مورد این بازیکن آغاز می کنند. سلتا تاکید کرد که تعلیق او از فعالیت های ارشد یک اقدام “احتیاطی” پس از محکومیت او بود.


انتهای پیام/