میدان جمهوری اسلامی روشن شد


میدان جمهوری اسلامی روشن شد


به گزارش ایلنا، مهدی اح الصناعی با اشاره به موقعیت و قدمت میدان جمهوری اسلامی در تهران اظهار کرد: میدان جمهوری اسلامی یکی از میادین تاریخی پایتخت و بخشی از تاریخ معاصر تهران است. از این رو با توجه به قدمت و موقعیت تاریخی، بافت ملی و مذهبی این میدان و نیاز به بهسازی آن، «پروژه طراحی میدان جمهوری اسلامی» در دستور کار قرار گرفت.


وی با اشاره به بررسی انجام شده توسط مشاوران در بازسازی میدان جمهوری اسلامی و همکاری شهرداری منطقه ۱۰ و سازمان زیباسازی گفت: در ماه های گذشته مشاور طراحی و نظارت سازمان طراحی برای بهبود ساماندهی و کیفیت میدان جمهوری اسلامی، همکاری پس از اخذ تاییدیه نهایی از سازمان توسعه و مدیریت منطقه، در تلاش هستیم تا اقدامات لازم را انجام دهیم.


فرماندار منطقه ادامه داد: این اقدامات با هدف روان سازی، آرام سازی و ایمن سازی ترافیک و تردد خودروها، بهسازی مرکز مرکزی میدان جمهوری اسلامی و ساماندهی المان های شهری پیرامون آن انجام می شود.


آه الصناعی درباره اقدامات انجام شده در این منطقه در میدان جمهوری اسلامی در روزهای اخیر گفت: اقداماتی در این راستا برای فضاسازی، افزایش نظم و دید بهتر میدان جمهوری اسلامی در حال انجام است. آماده سازی و تعیین محیط در منظر شهری در زمینه سرسبزی و روشنایی انجام شد.


وی در ادامه افزود: بهسازی و نگهداری میدان جمهوری اسلامی تا اجرای طرح اصلی بازسازی میدان ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/