میرزایی: انتظارات از بازیکنان استقلال بسیار زیاد استبه گزارش ایلنا، رضا میرزایی استقلال پس از شکست ذوب آخان گفت: خدا را شکر می کنیم که در دیداری که ذوب آخان دفاع بسیار خوبی انجام داد، توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم. بازی مقابل این تیم ها سخت است. انشاالله این روند پیروزی را ادامه دهیم.


میرزایی در ترکیب اصلی استقلال حضور داشت و درباره عملکرد خوبش گفت: خدا را شکر آرام آرام اوضاع بهتر می شود. انتظارات بازیکنان در اینجا بسیار بالاست. برای بازی کردن باید هر هفته در فرم کامل باشید. امیدوارم بتوانم در هر بازی خوب بازی کنم، توانایی هایم را به نمایش بگذارم و از سرمربی نظر مثبت بگیرم. انشاالله ادامه خواهد داشت.


هافبک تیم استقلال در مورد اینکه آیا قصد حضور در تیم ملی را دارد، گفت: صد در صد همه دوست دارند پیراهن تیم ملی را بپوشند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. من واقعاً می خواهم این اتفاق بیفتد. بیایید اکنون به خدا توکل کنیم و ببینیم آینده چه خواهد شد.


میرزایی درباره کیفیت چمن فولادشهر گفت: چمن کمی بلند بود و آن را نتراشیدند. برای ما سخت بود چون چمن بلند بود.


استقلالی ها درباره جدول الان کنار پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. اگر او پنالتی ۱۰۰ درصدی را که همه کارشناسان هفته گذشته گفتند را تمام می کرد، ما دو امتیاز در بالای جدول بودیم. در این بازی هم پنالتی ۱۰۰ درصدی را مقابل رضاوان دیدند اما نه بیشتر. به خاطر استقلال امیدواریم این اشتباهات کم شود و بتوانیم حق خود را بگیریم.


انتهای پیام/