نسل جدیدی از هنرمندان ایرانی در راه متاورس


نسل جدیدی از هنرمندان ایرانی در راه متاورس

علاقه مندان به هنرهای تجسمی مانند نقاشی، مجسمه سازی و هنر دیجیتال به زودی با شرکت در کلاس هایی می توانند قواعد و مهارت های خلق آثار هنری را بیاموزند که می تواند سرآغاز تربیت نسل جدیدی از هنرمندان ایرانی در این عرصه باشد. فضای در حال ظهور متاورس.


مفاهیم ارزهای رمزپایه و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مدتی است که رواج یافته است، اما هنرمندان محبوب به دنبال حضور در این بازار هستند و گهگاه گزارش‌هایی از ایجاد پلتفرم‌ها یا سیستم‌های جدید به گوش می‌رسد. خبرگزاری ها از تسهیل تجارت توکن های غیر هنری خبر داده اند، اما اکنون که دوره های آموزشی آغاز شده، راه برای حضور جدی تری جامعه هنری ایران در فضای متاورس هموار شده است.


موسسه هنری فردا و شرکت دانش بنیان متابانفش پذیرش دانشجو در این دوره ها را از شهریورماه آغاز می کنند و نام هایی چون بزرگمهر حسین پور، بیتا وکیلی، علی بابعی، کیانوش غریب پور و محبوبه یزدانی به عنوان مربی در این دوره فعالیت می کنند. حل می شود.


باید دید آیا هنر ایرانی می تواند در محیطی که سلیقه غالب فرهنگ هالیوودی به نحوی بر نیروگاه هایی مانند دی سی کامیکس و مارول تأثیر می گذارد و ستاره دار می شود، مخاطبی پایدار و وفادار با ماهیت متفاوت ایجاد کند یا خیر. یا موفق می شود یا نمی شود.


به هر حال این دنیا در حال آماده سازی نسل جدیدی از هنرمندان است که فعالیت های حرفه ای خود را از صفر آغاز می کنند و به نظر می رسد شروع در این مسیر گام مهم و درستی باشد.


پایان پوشش تبلیغاتی