نقطه عطف اعلام گام دوم انقلاب، آمادگی برای ظهور است


نقطه عطف اعلام گام دوم انقلاب، آمادگی برای ظهور است

فرمانده کل ارتش در نشست آموزشی فرماندهان مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران با موضوع «مرحله دوم – آمادگی برای ظهور» تاکید کرد. افسران خردسال منتظر ظهور با تکیه بر فرماندهان مراکز آموزشی، «نقطه عطف اعلام گام دوم انقلاب، آمادگی برای ظهور است».


به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از روابط عمومی ارتش در جلسه آموزشی فرماندهان مراکز آموزشی کشور شرکت کرد. . وی با موضوع «گام دوم – آمادگی برای قیام» ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی برگزار شد، گفت: این همایش مهم ترین همایش فرماندهی من است. در ۵ سال اگر هدف محقق شود، نقطه بسیار مهمی در تاریخ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نظام مقدس خواهد بود.


وی در ادامه گفت: نقطه عطف بیانیه گام دوم، آمادگی برای ظهور است، همه دنیا گیرنده این فرمان هستند، اما اولین افرادی که باید اعلامیه گام دوم انقلاب را دنبال کنند، نیروهای مسلح هستند. ، تحت کنترل فوری و فوری فرمانده معظم کل قوا می باشد. مدظله العلی) واقع شده است.


امیر سرلشکر موسوی افزود: ارتش باید اقدامات زیادی را برای اجرای این دستور انجام دهد که مهم ترین آنها آماده سازی افسران و درجه دارانی است که آمادگی و مهارت لازم برای بیرون آمدن در این شرایط را داشته باشند. ارتش، ارتشی است که آماده ظهور است.


وی خطاب به فرماندهان مراکز آموزشی تصریح کرد: تربیت افسران و درجه داران شایسته شرط لازم برای ظهور ارتش است و تربیت و آموزش این گونه افسران از وظایف شما به عنوان یک فرمانده آموزشی است. مراکز


فرمانده کل قوا، افسران و افسران درجه یک را مثال زد و گفت: این مجموعه یکی از مهم ترین، سخت ترین، حساس ترین و تعیین کننده ترین نقش ها و مسئولیت ها، تربیت افراد غیرنظامی است. افسران خردسال منتظر هستند تا جلو بیایند.”


گفت: تو سوزن شیفتی هستی که تعیین می‌کنی قطار نظامی به کدام ایستگاه و مقصد حرکت کند. فکر آماده سازی افسران و سروان هایی که منتظر بیرون آمدن هستند باید هر لحظه دغدغه همه باشد. اگر این جمعه، جمعه ای باشد که منتظرش هستیم، آیا در لشکر امام زمان (عج) پذیرفته می شویم و همیشه باید تعجب کنید که جایگاه ما در این میان چیست؟ تربیت و رفتار و منش ما باید با این تفکر منطبق باشد که اگر افسری با این درجه در لشکر امام عصر (عج) پذیرفته نشود، درد پشیمانی و عدم پشیمانی و عدم پذیرش بسیار خواهد بود. برای همیشه با ما


فرمانده کل ارتش با بیان اینکه «استان ها و استان ها در حال روند هستند»، «نهادسازی ارزش های روحی و اخلاقی»، «تاکید ویژه بر ارتقای مهارت ها و دانش»، «توجه ویژه به علم، پژوهش و تربیت بدنی» بیان کرد: . استه می گوید: شما به عنوان فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران باید بیش از دیگران سواد رسانه ای و درک داشته باشید تا هرگز فریب مافیای رسانه ای دشمنان خود را نخورید. .


وی در ادامه گفت: فرماندهان دانشگاه های افسری و مراکز درجه بندی باید از طریق رسانه ها به اجتهاد برسند و فرماندهان خود را برای تشخیص حق از باطل و حق و باطل تربیت کنند.


فرمانده کل ارتش در پایان، «مدیریت معیشت و اقتصاد خود و خانواده»، «ساده زیستی» و «آگاهی به مسئولیت» را از دیگر الزامات آمادگی برای ایجاد: کارکنان ارتش دانست. الگوها و همچنین الگوها. ، زیرا هیچ جایی بهتر از ارتش برای الگوسازی با توانمندی و آمادگی وجود ندارد.


انتهای پیام/