نقطه کاهش | معجون کدو تنبل کوچک


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی دیگر از راه های کاهش وزن استفاده از انواع نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع محصولات کاهش وزن را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین کار برای کاهش:

بسیاری از افراد از قرص های رژیمی و مکمل ها و نوشیدنی های کوچک برای کاهش وزن استفاده می کنند. از ابزارهای کاهش وزن استفاده کنید و رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، برخی از داروهای جزئی را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و یک فنجان در روز در هفته لازم است. برای افزایش عملکرد ، از آب لیمو و نعناع و سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از یخچال برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از مقدار کمی دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب داغ استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ گیاهی است گیاهی که دارای استرس ، کاهش وزن و خواص ضد سرطانی است. این معجون انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این معجون با دو تکه زنجبیل ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این موارد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از پخت دارو مصرف کنید.

مخلوط ناف و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

مخلوط ناناپل و زنجبیل: زنجبیل خاصیت التهابی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب زنجبیل ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس بنوشید. این نوشیدنی را می توان قبل از سفر استفاده کرد.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. هر دوی اینها کالری را افزایش می دهند و خطر بیشتری نیز دارند. شما می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما بهتر است قبل از ورزش.

زنجبیل و لیمو برای کاهش وزن

زنجبیل و لیمو برای کاهش وزن

معجون زنجبیل و لیمو: این مخلوط حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. از بدن دفع می شود که در نهایت منجر به آزاد شدن سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه و مون را با هم ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. فردا صبح مخلوط را بشویید.

معجون ترش تمشک و لیمو: لیمو سرشار از ویتامین C است و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی ، می تواند بدن را سم زدایی کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک تنهای زیادی دارد. تن باعث کاهش رژیم غذایی و کاهش کالری دریافتی می شود. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این معجون ، باید مقداری کشمش را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

معجون گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خواص ضد چربی است و کبد را تمیز می کند. متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون خاصیت کاهش وزن و آرامش را دارد. برای تهیه مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، انگور ، لیمو و نعناع مخلوط کنید.

شما باید سه یا پنج بار در روز از این معجون استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث کاهش وزن فرد می شود.

ترکیب چای سبز و زنجبیل

ترکیب چای سبز و زنجبیل

چای ترکیب چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص کاهش دهنده آن را افزایش می دهد. خوردن یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را افزایش می دهد.

ble ترکیب لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای چربی سوزی زیادی است و ترکیب با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی مناسب و استفاده از این معجون می توانید به کاهش وزن دلخواه برسید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و فلفل سیاه اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط باعث هضم بهتر غذا می شود و فرد احساس سیری می کند.

معجون هندوانه و زغال اخته: این معجون دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث ایجاد آلودگی در بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید هفت فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو مخلوط کنید. سیب زمینی ها را پوست گرفته و آب آن را بگیرید. بعد از یک تمرین خوب از این معجون استفاده کنید.

معجون ناف و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس دارای خواصی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین یک ماده عالی برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده را با نصف قاشق چایخوری پودر دارچین و دو پیمانه آب لیمو مخلوط کنید تا مخلوط حاصل شود.

معجون تمشک: می توان معجون تمشک را برای کاهش آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که آنها را مخرب می کند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. 4 توت فرنگی ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، یخ و آب اضافه کنید تا مخلوط حاصل شود ، سپس مخلوط را نیم ساعت قبل از نوشیدن در یخچال بگذارید.

معجون کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آن را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب پوست کنده را با هم مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. می توانید بعد از ورزش از این معجون برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

تمرین کوچک کدو تنبل:

در قسمت قبل معجون هایی که باعث کاهش وزن می شوند را معرفی کردیم. در این قسمت می خواهیم کاهش وزن را معرفی کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود مخلوط نوشابه است. این معجون برای کاهش وزن نیز مفید است. برخی از مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
تعادل PH و روند درمان
توانمندسازی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را برطرف می کند.
حاوی مواد ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این معجون را صبح با معده خالی بمالید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون دارای خاصیت چربی سوزی است و از بروز یک سری سرطان جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد از جمله:

کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن اثر مطلوب ، باید هر روز دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و غذاهای تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به دستیابی به نتایج مطلوب در این معجون کمک می کند. ورزش منظم نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

مدل موی سینوهه:

مدل موی سینوهه:

یکی دیگر از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی های کوچک و مخلوط است. ما انواع مختلف مخلوط های کوچک را در دسته های قبلی معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن تجمع چربی در ناحیه شکم و باسن است.

نوشیدنی و تن می تواند این چربی ها را از بین ببرد و فرد را متعادل کند. انواع مختلفی از مخلوط ها و نوشیدنی ها و ترکیبات مورد استفاده در آنها وجود دارد. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از معجون ها می توانند خواص بدن را تسکین داده و تقویت کنند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها هستند که چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما بیشتر نوشیدنی ها را در ابتدای مقاله ذکر کردیم. در ادامه جشنواره کاهش را اعلام می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر مثبتی بر چربی سوزی داشته باشد. با نوشیدن این نوشیدنی در طول هفته می توانید نتایج بسیار خوبی کسب کنید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند ماهیچه ها را سم زدایی و تقویت کند.

مواد تشکیل دهنده این اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق چایخوری چرخ ، یک قاشق چایخوری کتان و یک قاشق چای خوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی به این صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی می تواند ناخالصی ها و تن ها را از بین ببرد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که به نوبه خود به کاهش وزن کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار توت فرنگی ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه کوچک خیار و یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید همه مواد را در یک لیوان آب بریزید و به مدت 30 دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه آب کمک می کند.

چکیده:

سطح چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن سلامت را مختل می کند و بسیاری از مردم تمایل دارند که این چربی ها را از بین ببرند. راه دیگر کاهش وزن و کاهش وزن استفاده از نوشیدنی هایی است که می توانند متابولیسم بدن را تحریک کنند.

فقط از وسایل کاهش وزن استفاده نکنید. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی سالم پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام دارای خواص دارویی منحصر به فرد خود هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود. در این مقاله انواع نوشیدنی های مورد استفاده در کاهش وزن را معرفی کردیم.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *