نوراللهی: در پرسپولیس یکسری حماقت ها را از نزدیک تجربه کرده ام.


نوراللهی: در پرسپولیس یکسری حماقت ها را از نزدیک تجربه کرده ام.

هافبک ایرانی شباب الاهلی درباره شرایط فعلی صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، شباب الاهلی امارات و احمد نورالله ایران در این فصل در گفت و گو با بهترین برنامه فوتبال، ابتدا درباره وضعیت بدنی خود در امارات گفت: الان بهتر است. از ۲۶ بازی لیگ توانستم ۲۲ و ۲۳ بازی کنم اما با حضور ۱۰ بازیکن خارجی در آسیا شانس کم بود.


وی درباره شرایط پرسپولیس و جدایی اش از تیم محبوبش بیان کرد: در پرسپولیس از نزدیک احساس بی خبری زیادی کردم اما در مدت هشت سالی که در آنجا بودم بی توجهی کردم. اگرچه می دانستم افرادی هستند که بیشتر کار می کنند و قدرت بیشتری دارند، اما واقعاً به آنها اهمیت نمی دادم. هنوز افرادی هستند که سال ها برای این تیم کار کرده اند اما به اهداف خود نرسیده اند. من هشت سال آنجا بازی کردم و توانستم خیلی چیزها را نادیده بگیرم. ممنونم که خاطرات خوبی را در قلب هوادارانم گذاشتید، آنها همیشه در قلب من هستند و امیدوارم خوشحالم کنند.


کاپیتان نور درباره وضعیت تیم ملی گفت: تنها تیم ها بودند که برای حضور در جام جهانی هزینه زیادی کردند. ایران قهرمان جام جهانی شده و کار با این امکانات سخت است. ما لژیونرهای خیلی خوبی داریم، اسم کسی را نمی برم، در ایران هم بازیکنان خوبی دارم. ما ۱۰۰ درصد از کادرفنی که در شرایط سخت از تیم پذیرایی کردند راضی هستیم. شاید بگویند با عراق و بحرین بازی کردی، اما هوا و فشار واقعا سخت بود.


وی درباره شانس ایران برای صعود به جام جهانی گفت: انشالله می توانیم، مردم با امید زندگی کنند و بچه ها همیشه فکر می کنند می توانیم به دور بعد صعود کنیم یا نه. اما شرایط خیلی مساعدی را برای ما فراهم نکردند. به هر حال فوتبال است، توپ در حال چرخش است و امیدوارم به نفع ما بچرخد.


انتهای پیام/