نگاه به کردستان امنیت نیست/ کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می کنند باید تلافی کنند.


نگاه به کردستان امنیت نیست/ کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می کنند باید تلافی کنند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه اطلاعات مردم زیربنا و امنیت مردم محوری راهبرد وزارت اطلاعات است، تاکید کرد: نگاه به کردستان مسئله امنیتی نیست بلکه تلاش دولت بر افزایش رضایتمندی شهروندان و رفع مشکلات است. مشکلات معیشتی .


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب در نشست شورای امنیت اقلیم کردستان ایجاد امنیت مردم محور و اطلاعات اولیه مردم را یکی از راهکارهای سند تحول وزارت اطلاعات دانست. . .


وی جنگ کنونی ایران علیه نظام اسلامی را یک جنگ ترکیبی دانست و خاطرنشان کرد: آمریکا با استفاده از جنگ نرم و تحریم‌های وحشیانه نتوانسته است هژمونی ضعیف خود را در منطقه بازگرداند.


وزیر اطلاعات با اشاره به تحرکات گروهک های ضدانقلاب به کشورهایی که زمینه ساز اقدامات علیه جمهوری اسلامی ایران هستند هشدار داد و تصریح کرد: کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می کنند باید اقدامات تلافی جویانه انجام دهند.


خطیب همچنین با اشاره به مزدوران گروه‌های حامی صهیونیست‌ها خاطرنشان کرد: گروه کومله به عنوان مزدوران رژیم صهیونیستی عمل می‌کند.


وی استفاده از رسانه ملی، فرهنگیان و فضای مجازی برای افشای جنایات گروهک های ضدانقلاب و به تصویر کشیدن خدمات و دستاوردهای کشور در قالب تفسیر جهادی را ضروری می داند.


در این دیدار اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان به ۲۲۷ کیلومتر مرز مشترک اقلیم کردستان با عراق اشاره کرد و امنیت کنونی حاصل تلاش نیروهای نظامی و انتظامی است.


در پایان جلسه هیئت تامین استان از زحمات مدیرکل قدردانی و سرپرست جدید اطلاع رسانی استان معرفی شد.


وزیر اطلاعات در ادامه این سفر با وکیل دادگستری استان، نماینده مجلس خبرگان مدیریت مردم کردستان و مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های دینی و مذهبی دیدار و گفتگو کرد. .


خطیب در این دیدار با اشاره به مردم کردستان به عنوان مرزنشینان ایران اسلامی خاطرنشان کرد: امنیت پایدار کنونی منطقه حاصل همکاری و همراهی مردم است.


وی در ادامه گفت: دشمن با استفاده از قومیت و مذهب سعی در ایجاد دوگانگی کاذب در ملت ایران دارد اما صبر و هوشیاری مردم این توطئه ها را خنثی می کند.


حجت الاسلام عبدالرضا پورذهابی، وکیل دادگستری استان نیز با اشاره به وضعیت خوب امنیتی در اقلیم کردستان ابراز امیدواری کرد که اجرای سفر رئیس جمهور به کردستان تحولاتی در اقتصاد ایجاد کند. استان را فراهم خواهد کرد.


در این دیدار معلم فایق رستمی و امام جمعه سنندج از تلاش های نیروهای امنیتی و نظامی برای تامین امنیت پایدار در استان قدردانی کردند.


ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور دینی و اقلیت های دینی نیز با بیان اینکه وزارت اطلاعات بازوی توانمند نظام است، یادآور شد: در کنار سربازان گمنام امام زمان (عج) و اطلاعات نقش مهمی ایفا می کند. نخبه. تصمیمات مهم کشور


وزیر اطلاعات همچنین با حضور در مرکز ستاد اطلاع رسانی ۱۱۳ اداره کل اطلاعات استان به سوالات و درخواست های شهروندان پاسخ داد.


خطیب در ابتدای برنامه خود در استان با حضور در مهدکودک شیخیجید بهشت ​​محمدی سنندج نیز به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.


انتهای پیام/