نیروی زمینی ارتش در عرصه جهاد تفسیری پیشگام است


نیروی زمینی ارتش در عرصه جهاد تفسیری پیشگام است

امیر سرتیپ حیدری به مناسبت دوازدهمین جشن مالک اشتر گفت: ما در زمینه تفسیر جهادی پیشگام هستیم و برای ایجاد چیزی که خواسته ها و خواسته های آنها را برآورده کند کمیته تفسیر جهاد را تشکیل دادیم و ۹ همایش استانی در این زمینه برگزار کردیم. حوزه.رهبر معظم انقلاب اسلامی در سطح قدرت.


به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ کیومارت حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر که صبح امروز (چهارشنبه) در پایگاه نیروی هوایی ارتش برگزار شد، به اهمیت تبیین جهاد در سطح اشاره کرد. نیروهای مسلح گفت: اما در پایان سال گذشته موضوع جهاد در بین مسلمانان جهان به عنوان یک وظیفه فوری، روشن و همگانی مطرح شد که همه باید برای انجام آن تلاش کنیم.


وی در ادامه گفت: ما به عنوان نیروی زمینی سه اصل عدالت و شایستگی را سرلوحه عملیات خود قرار می دهیم و تلاش می کنیم آنچه را که رهبری نیروی زمینی گفته اند، اجرایی کنیم.


فرمانده نیروی زمینی نیروهای مسلح ادامه داد: ما پیشگامان جهاد تفسیری هستیم و برای ایجاد چیزی که خواسته ها و خواسته های فرماندهی بالاتر را برآورده کند، شورای جهاد تفسیری تشکیل دادیم و ۹ همایش استانی در این حوزه برگزار کردیم. رهبر انقلاب اسلامی در سطح قدرت.


وی بیان کرد: ما همچنین به اصل تبیین نقش دولت در نظام جمهوری اسلامی در سطح قدرت توجه داریم و امروز اصل ولایت فقیه را با راه راست و سربلندی می دانیم. ما با قدرت در این مسیر پیش می رویم.


امیر سرتیپ حیدری افزود: اگر نیروی زمینی امروز به قضاوت منصفانه فرمانده کل قوا موفق شده است به جشنواره درجه یک راه پیدا کند، رمز این است که برای رسیدن به آن تلاش می کنند. مطالبات و الزامات رهبر معظم انقلاب اسلامی. ما بر اساس آنها کارمان را انجام دادیم. در واقع هدف از اجرای طرح های لبیک در ناجا باید به دستور تک تک فرماندهان اجرا شود.


فرمانده نیروی زمینی ارتش یادآور شد: امروز ۳۰ طرح لبیک را به عنوان شاخه فرماندهی ایجاد کرده ایم و معتقدیم اگر به درستی اجرا شود، اصولی اجرا می شود.


وی گفت: ابتدا سعی کردیم تغییرات در ساختار نیروی زمینی ارتش را متناسب با چابکی نیروهای خود در دستور کار خود قرار دهیم و نیروی زمینی را از گسترش و پراکندگی به نیروی مسلح تبدیل کنیم. واحدهای حمله سیار و واکنش سریع


امیر سرتیپ حیدری کارآمدی یگان ها با توجه به نیازهای عملیاتی را از دیگر اهداف تجدید ساختار نیروی زمینی ارتش و حرکت به سمت تسلیحات عنوان کرد.


فرمانده نیروی زمینی گفت: پس از اصلاحات در حوزه سازه و تسلیحات به کار ساماندهی، ساخت و تعمیر پادگان ها رسیدیم. ۲۳ هزار ساختمان سازمان باید تکمیل و تحویل شود که امروز ۴ هزار واحد در ۵۲ نقطه کشور در حال ساخت است و تا پایان سال ۱۱ هزار ساختمان خانوادگی ساخته می شود. امسال با برنامه ریزی مناسب شروع به ساخت خانه های شخصی کردیم و در نظر داریم در منطقه ایران بزرگ مسکن امین بسازیم و سپس نیروی کار را تامین کنیم که هدف آن رعایت شأن و منزلت کارگران است. .


وی گفت: امروز نیروی زمینی آماده دفع هر تهدیدی در هر سطح و مقیاسی است و این توانمندی را در رزمایش اخیر فاتحان به نمایش گذاشتیم.


امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: امروز بالگردهای ما قابلیت مانور شبانه و ضدحمله را دارند و برد آتش ما به شعاع ۲۰ کیلومتر افزایش یافته است.


فرمانده نیروی زمینی در خاتمه گفت: امروز نیروهای زرهی ما جمع شده اند، تانک های ما آماده نبرد و توپخانه ما آماده است. قدرت توپخانه ما امروز بالاترین میزان در خاورمیانه است و البته باید بیشتر تلاش کنیم تا میدان های توپخانه خود را هوشمندتر کنیم.انتهای پیام