هرج و مرج نتیجه یک فضای مجازی آزاد است


هرج و مرج نتیجه یک فضای مجازی آزاد است

معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: این آشفتگی ها حاصل فضای مجازی آزاد است که مسئولان ترجیح می دهند رهبری خود را در دست دشمن نگه دارند.


به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا نقدی با بیان اینکه مراسم هفته دفاع مقدس صبح امروز در مرکز فرماندهی الکترونیک سپاه برگزار شد، گفت: حمله دشمن همچنان ادامه دارد. حمایت مقدس در تمام این سالها ادامه داشته است و خداوند همیشه به عهد خود مبنی بر این که پیروزی مؤمنان مانند حمایت مقدس استوار و استوار بوده وفا کرده است.


وی ادامه داد: همه دنیا برای تجهیز هنگ بعث گام برداشتند و هر سلاحی که مفقود می شد بلافاصله با بهترین های زمان جایگزین می شد.


معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی روسیه تصریح کرد: دشمن ما با ۳۰۰ فروند هواپیمای جنگی متعارف وارد جنگ شد و با ۶۱۰ فروند هواپیمای پیشرفته خارج شد. بیش از ۵۵۰۰ تانک مدرن وارد جنگ شدند، اما با وجود همه این امکانات، شکست خوردند.


به گفته نقدی، امروز هجمه در عرصه جنگ رسانه ای و عملیات روانی ادامه دارد و این روزها می توان دید که امپراتوری رسانه ای دشمن چگونه مرگ تصادفی یک زن را در رسانه ها بهانه می کند که می تواند گریبان هر انسانی را بگیرد. و اشک تمساح می ریزد.


وی درباره جنایات برخی از کشورهای همسایه گفت: آل سعود وحشی‌ترین رژیم منطقه، عدنان خاشقجی را در سفارتش در ترکیه اره کرد و با شمشیر کشته شد.


معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: رژیمی که صدها هزار یمنی را قتل عام کرد، آنها را بی خانمان کرد، اتوبوس قاریان جوان یمنی را بمباران کرد و همه جوانان و کودکان را به قتل رساند. مرتکب جنایت شد و اکنون مرگ تصادفی یک ایرانی را تسلیت می گوید. وی در رسانه خود این غم شب و روز است، خاطرنشان کرد: رژیم آمریکا صدها هزار عراقی را به قتل رسانده و ننگ شکنجه‌گاه‌های گوانتانامو و ابوغریب را به دوش می‌کشد. جایی که هزاران نفر کشته و معلول شدند، این جنایات توسط تظاهرکنندگان ارتش خودشان منتشر شد.


به گفته نقدی، همه دنیا این جنایت شنیع را دیدند و «آه» نگفتند، حالا آمریکا با مرگ تصادفی زنی که بیمارستانی در قندوز افغانستان را بمباران کرد و صدها نفر را کشت، همدردی می کند. بیماران، پزشکان، زنان در حال زایمان، نوزادان جان خود را از دست داده اند، خون آلود شده اند و اکنون برای مرگ تصادفی یک انسان اشک جاری است.


وی ادامه داد: رژیم کودک کش صهیونیستی که هر روز به کشتار کودکان مظلوم می پردازد، در یک حمله به پرورشگاهی در قنا در جنوب لبنان ۱۰۶ نفر را کشت و دو ماه پیش نیز یک خبرنگار را به ضرب گلوله به شهادت رساند. مدافعان حقوق بشر، مردم غم درگذشت بانوی ایرانی شدند، از خواب و خوراک محروم شدند و تمام توان خود را به صحنه آوردند تا در خیابان ها آشوب ایجاد کنند.


معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه چند نفر وحشی اینترنت را به بستری برای توهین و افترا به پلیس تبدیل کرده اند، گفت: نیروی انتظامی، بیان اقتدار ملی و نماد قدرت. قربانیان این نیرو برای امنیت کشور، امنیت و آسایش مردمش هر روز در حال مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در مرزها دفن می شوند، مورد تهمت و تهمت قرار می گیرند.


نقدی با بیان اینکه قوه قضائیه و قوه مجریه قول رسیدگی به پرونده مهسا امینی را داده اند، گفت: در صورت عدم تعقیب و مجازات افرادی که هتک حرمت و توهین به نیروی انتظامی هستند، امنیت کشور را تهدید می کنند و مردم نمی بخشند. آنها.


وی با بیان اینکه صاحبان کانال ها و صاحبان سایت هایی که دروغ و شبهه پراکنی می کنند و خود را با آل سعود همسو می کنند باید در دادگاه پاسخگوی تهمت های خود به نیروی انتظامی باشند، یادآور شد: این نابسامانی ها نتیجه فضای مجازی است. سازمان های مرتبط مدیریت را ترجیح می دهند. در دست دشمن خواهد ماند و تا زمانی که کنترل فضای مجازی در دست دشمنان این ملت است می توانند با عملیات روانی هر اتفاقی را به امنیت تبدیل کنند. شورش


انتهای پیام/