همکاری پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی قزوین برای توسعه فعالیت های تجاری


همکاری پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی قزوین برای توسعه فعالیت های تجاری

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین گفت: به عنوان نیروی انتظامی باید در گفتگوی فعالان اقتصادی شرکت کنیم و پلیس امنیت اقتصادی با همکاری اتاق بازرگانی در شهر قزوین مشغول به کار است. به زودی به بهره برداری می رسد و شعبه اینترپل نیز در استان فعال خواهد بود و برای کمک به فعالان اقتصادی واقعی ساخته شده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ مهدی خواجیان راد در مراسم تجلیل از برترین های حوزه صنعت و معدن پلیس امنیت اقتصادی استان که عصر امروز در سالن همایش های امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه بین المللی، در مورد نیازهای جامعه و مدیریت امروزی صحبت کرد.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین ادامه داد: تجارت غیرمجاز یکی از عوامل بازدارنده تولید است و جنگ های گسترده اقتصادی و انقلاب های بی خون منجر به تعطیلی کارخانه ها و فقر می شود که منجر به جرم و جنایت می شود که لازمه آن است. حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی


وی بیان کرد: امروز در شرایط اقتصادی آسیب پذیری قرار داریم بنابراین با مجرمان و فعالان اقتصادی که دست به فعالیت های غیرقانونی می زنند اقدامات جدی انجام خواهیم داد.


این افسر انتظامی استان افزود: امنیت جان انسان است، برای برقراری امنیت تمام تلاش خود را خواهیم کرد، تامین امنیت اقتصادی فعالان واقعی اقتصادی از اهداف پلیس امنیت اقتصادی است.


وی بیان کرد: امنیت اقتصادی مهم ترین معیار تامین اجتماعی است بنابراین ما یک سازمان پلیس جامعه محور هستیم که بر امنیت مردم تمرکز داریم.


خواجیان راد گفت: با فعال شدن اینترپل در استان، استعلام های لازم، اخطار قرمز و روش های نوین کلاهبرداری قبل از انجام تجارت و سرمایه گذاری در خارج از کشور به فعالان اقتصادی اعلام می شود و مشکلی در روند سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت.


وی تاکید کرد: پلیس با تامین امنیت به تولید و سرمایه گذاری کمک می کند بنابراین از فعالان اقتصادی حمایت می کنیم.


انتهای پیام/