ویارئال ۲ – لیورپول ۳ ؛ صعود لک لک ها به فینال


ویارئال 2 - لیورپول 3 ؛ صعود لک لک ها به فینال

در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول در نیمه دوم قدرتش را به ویارئال نشان داد و راهی فینال شد.


به گزارش ایلنا، در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول در دلا سرامیکا به مصاف ویارئال رفت و در یک بازی تماشایی به برتری ۳ بر ۲ رسید تا راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.


دیدار رفت با برتری ۲ بر صفر لیورپول به پایان رسیده بود تا این تیم با مجموع ۵ بر ۲ ویارئال شگفتی ساز را شکست دهد.


بازی با نمایش شاهکار و دیدنی ویارئال آغاز شد و میزبان توانست مثل بازی مقابل بایرن مونیخ قدرتش را در خانه نشان دهد. خیلی زود در دقیقه ۳ با « بولایه دیا» به گل رسید و حملات را ادامه داد. ویارئال که با شور هواداران با انگیزه شده بود، حملات خود را ادامه داد تا فرانسیس کوکلن در دقیقه ۴۱ گل دوم را به ثمر رساند تا همه چیز به تساوی کشیده شود.


در نیمه اول ، لیورپول نمایشی ضعیف و بزدلانه از خود نشان داد و به همین دلیل بسیاری گمان کردند که این تیم به سرنوشت بایرن مونیخ و یوونتوس نیز  دچار خواهد شد اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد.


یورگن کلوپ در بین ۲ نیمه بازیکنانش را تهییج کرد و یک تعویض بسیار مناسب انجام داد. لوئیز دیاز، خرید زمستانی لیورپول جانشین ژوتا شد تا سرنوشت بازی را تغییر دهد.


لیورپول در نیمه دوم کاملاً متفاوت بود و قدرت خود را به رخ حریف کشید. تنها در ۱۲ دقیقه توانست نسخه حریف را بپیچد.


فابینیو در دقیقه ۶۲ ، لوئیز دیاز ۶۷ و سادیو مانه ۷۴ برای لیورپول گلزنی کردند.


پس از گل سوم، بازی کاملا از دست رفت و ویارئال نتوانست کاری از پیش ببرد. لیورپول با این برد راهی فینال شد تا در عصر یورگن و ۵ سال اخیر برای بار سوم به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.


انتهای پیام/